Саід Ісмагілов: «У ніч Ляйлят аль-Кадр в ІКЦ Києва молилися півтори тисячі мусульман»

Саід Ісмагілов: «У ніч Ляйлят аль-Кадр в ІКЦ Києва молилися півтори тисячі мусульман»
Ісламський культурний центр міста Київ був переповнений вірянами, багатьом з яких навіть не вистачило місця в молитовних приміщеннях, тож багато мусульман молилися на подвір’ї
22.06.2017
Оцініть статтю: 
(419 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Весь мусульманський світ у двадцять сьому ніч Священного місяця Рамадан (що цього року припала на ніч с середи, 21 червня, на четвер, 22 червня) відзначав Ніч Могутності.

Ісламський культурний центр міста Київ, що на Дегтярівській, 25-а, був переповнений вірянами, багатьом з яких навіть не вистачило місця в молитовних приміщеннях (а їх в мечеті ІКЦ три — одне для жінок та дві зали для чоловіків), тож багато мусульман молилися на подвір’ї. Усього ж у цю благословенну ніч до ІКЦ помолитися прийшли півтори тисячі послідовників Ісламу.

Про це журналістам українських ЗМІ, зокрема й кореспонденту видання «Іслам в Україні», розповів муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» шейх Саід Ісмагілов:

— «Ця ніч краща, ніж тисячі місяців», сказано у священному Корані. Милість і прощення Всевишнього Аллага у цей час дуже велика, і мечеть Ісламського культурного центру в місті Київ була вщент заповнена вірянами. За моїми підрахунками, було півтори тисячі осіб разом з дітьми і жінками. Всі приміщення були переповнені, і ті, кому не вистачило місця, розстилали свої килими на вулиці і молилися просто неба. Благо, що погода була сприятливою, було й не холодно, і не спекотно, — розповів шейх Саід.

Саід Ісмагілов відзначив, що мусульмани молилися і зверталися до Всевишнього як зі своїми особистими проханнями, так і з тими, що турбують всю мусульманську спільноту у світі:

— Мусульмани молилися й за вирішення проблем, що їх зараз переживає мусульманська умма, зокрема військових конфліктів, що точаться у мусульманських країнах, де гине багато людей і велика їх кількість стають біженцями. Вся ніч аж до світанку пройшла в потужних молитвах.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.