А щодо жертви, то велика нагорода за це чекає тебе в Господа!

А щодо жертви, то велика нагорода за це чекає тебе в Господа!
Саме завдяки пожертвам вірних ДУМУ «Умма» лише в ісламських центрах Всеукраїнської асоціації «Альраід» за минулі вихідні роздали 21 350 кг баранини та яловичини
07.09.2017
Оцініть статтю: 
(524 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Понад 21 тонну жертовного м’яса роздали нужденним в ісламських культурних центрах за дні святкування Курбан-байраму (Ід аль-Адха), і це крім тих пожертв, що послідовники Ісламу воліли зробити приватно.

Двадцять одна тисяча кілограмів м’яса жертовної худоби, придбаної на доброчинні внески мусульман — відвідувачів мечетей Духовного управління мусульман України «Умма» та завдяки фінансовій допомозі добродійної мусульманської організації з Німеччини Muslimhelfen.

Традиційно м’ясо жертовних тварин на Курбан-байрам ділять на три рівноцінні частини: одну можна забрати собі, з другої готують святкові страви для гостей, а третю треба роздати нужденним. Утім, багато хто роздає геть усе. Саме завдяки пожертвам вірних ДУМУ «Умма» лише в ісламських центрах Всеукраїнської асоціації «Альраід» за минулі вихідні роздали 21 350 кг баранини та яловичини.

Нагадаємо, тільки за перший день свята, як повідомляв Іслам в Україні, в Ісламському культурному центрі Київа роздано дві тони м’яса, а взагалі за святкові дні послідовники Ісламу з київської мечеті Духовного управління мусульман України «Умма"поділилися з бідними, багатодітними, інвалідами майже п’ятнадцятьма тоннами жертовного м’яса — 14 950 кг!

Не менш щедрими за столичних одновірців були й мусульмани з інших міст, як повідомляє сайт ДУМУ «Умма»: у Запоріжжі роздали 435 кг, у Вінниці — 500 кг, у Харкові — 3750 кг, у Сумах — 250 кг, у Львові — 425 кг, в Одесі — понад 600 кг, у Дніпрі — 350 кг м’яса.

Це не загальна кількість жертовного м’яса, розданого на свято українськими мусульманами, адже інші релігійні організації, а також національні земляцтва жертвували тварин і роздавали м’ясо самостійно. Не враховане й жертовне м’ясо, роздане меншими громадами ДУМУ «Умма».

Всевишній каже в Корані:

«Ні м’ясо, ні кров їхня не досягають Аллага. Його досягає ваша богобоязливість! Так Він підкорив їх (худобу) вам, щоб ви звеличували Аллага за те, що Він показав вам прямий шлях! Сповісти радісну звістку праведним! Воістину, Аллаг захищає тих, хто увірував. Воістину, Аллаг не любить невдячних і зрадників!» (22:37–38).

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.