Студенти «Могилянки» занурилися у світ арабської мови

Завідувач відділу ознайомлення з культурою Ісламу Тарик Абдуллаг Сархан — частий гість у вищих навчальних закладах та освітніх установах, клубах і бібліотеках української столиці
Студенти «могилянки» дізналися про поняття класичної арабської мови й про те, що існує 5 основних діалектів арабської
Про внесок арабської мови в історію цивілізації та сучасність дізнавалися в НаУКМА

В Ісламському культурному центрі Києва величезну увагу приділяють просвітницькій роботі, зокрема ознайомленню з культурою Ісламу, традиціями, мистецтвом та історією мусульманських країн. Відвідувачі ІКЦ — як мусульмани, так і послідовники інших релігій — розширюють коло своїх уявлень і знань про країни арабського світу на курсах, секціях і заняттях у гуртках — вивчаючи арабську мову, опановуючи ази каліграфії чи занурюючись у вивчення Священного Корану. А проте ці знання доступні не лише для тих, кому добре знайома адреса в Києві — вулиця Дегтярівська, 25‑а, де й розташований ІКЦ ВАГО «Альраід» і мечеть.

Завідувач відділу ознайомлення з культурою Ісламу Тарик Абдуллаг Сархан — частий гість у вищих навчальних закладах та освітніх установах, клубах і бібліотеках української столиці. Ми регулярно розповідаємо про його лекції та доповіді, зустрічі з зацікавленими в інших форматах.

Нещодавно відбувся черговий захід: кафедра загального та слов’янського мовознавства в НаУКМА запросила Тарика Сархана з лекцією про арабську мову: її походження, місце в сучасному світі, історію класичної арабської мови.

Студенти «могилянки» дізналися про поняття класичної арабської мови й про те, що існує 5 основних діалектів арабської; що це державна мова 22 країн; що вона на четвертому місці в світі серед мов, які обирають для вивчення; що цією мовою написано Священний Коран, і що в багатьох інших мовах є слова арабського походження чи цілком запозичені з цієї мови.

Як завжди, гості з Ісламського культурного центру прийшли не з порожніми руками. Після лекції слухачі ласували традиційними східними солодощами, обмінюючись враженнями від почутого й цікавлячись «східними тонкощами»: від звичаїв спілкування, становища жінки в традиційній мусульманській родині до питань побуту й ісламської кухні.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.