Торговий дім Азербайджану буде відкрито у Києві в середині березня 2018 року

Торговий дім Азербайджану буде відкрито у Києві в середині березня 2018 року
26.01.2018
Оцініть статтю: 
(397 оцінки)
admin
Зображення користувача admin.

У середині березня 2018 року у Києві буде відкрито Торговий дім Азербайджану, де проходитимуть виставки продукції виробників цієї країни, здійснюватиметься координація імпорту, експорту, а також реекспорту.

Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджану в Україні Азер Худієв в інтерв’ю Укрінформу.

— У середині березня плануємо відкриття в Києві Торгового дому Азербайджану. Приміщення в центрі Києва ми вже знайшли, і нині це питання перебуває на стадії документального оформлення. Паралельно активно ведуться відповідні ремонтні роботи, — сказав Худієв.

За його словами, керівника Торгового дому вже обрали, зараз він займається формуванням свого апарату.

— У Торговому домі виставлятиметься і продаватиметься продукція національного виробництва, здійснюватиметься координація імпорту, експорту, а також реекспорту. Плануємо також проводити аналіз ринку, виявляти пріоритетні напрями співпраці, забезпечувати юридичний супровід для азербайджанських бізнес-компаній, — заявив посол.

Худієв упевнений, це хороша платформа для координації всього азербайджанського бізнесу, яка буде дуже вигідна для української сторони.

— Є дуже багато цікавих українських проектів і продукції, які потребують експорту та імпорту на ринки Середньої Азії та Ірану. Проте через низку обставин це неможливо. А от через Азербайджан і Каспійський міжнародний торговий порт, який ми нещодавно відкрили, думаю, реалізація цих можливостей цілком реальна, — сказав він.

За словами посла, за допомогою цього проекту і низки інших заходів рівень товарообігу між Україною та Азербайджаном можна збільшити до $1 млрд на рік.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.