У Запоріжжі усі охочі зможуть дізнатися більше про пророка Мухаммада

У Запоріжжі усі охочі зможуть дізнатися більше про пророка Мухаммада
У Запоріжжі усі охочі зможуть дізнатися більше про пророка Мухаммада

Закінчився місяць Рабіуль-авваль, в який народився пророк Мухаммад (мир йому і благословення). Традиційно в цей час у всіх ісламських культурних центрах України проводяться різні заходи, покликані підвищити обізнаність як мусульман, так і немусульман про життя цієї людини, шанованої 1,5 млрд послідовників ісламу. Не виняток й Ісламський культурний центр м. Запоріжжя «Віра» — тут також ініціюють і проводять багато заходів у рамках культурно-просвітницького каравану «Мухаммад — милість для світів». Один із них відбудеться вже найближчої неділі, 23 грудня, в місцевому центрі молоді.

Всі охочі, незалежно від їх світоглядних переконань, релігійної або етнічної приналежності, можуть розширити свій кругозір:

— Охочі зможуть дізнатися про Божого Посланця, Пророка, шанованого нарівні з Ісусом, Мойсеєм і Царем Давидом (мир їм), і сподіваємося, що не прогавлять можливості отримати не спотворену і не замутнену ісламофобськими штампами інформацію від людей, що досконало вивчали біографію пророка Мухаммада (мир йому і благословення). Відвідувачі зможуть дізнатися, що говорили великі мислителі не тільки мусульманського Сходу, але і християнського Заходу про велич цієї історичної постаті, — стверджують організатори.

Не пропустіть подію — 23 грудня 2018 року, в Запорізькому обласному центрі молоді (вул. Патріотична, 49).

Початок заходу — о 16:00.

Вхід вільний.

Довідково:

Запорізький ісламський культурний центр «Віра» («Аль-Іман») є членом Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація «Альраід» . Крім офісу регіональної громадської організації «Аль-Іман», в ІКЦ знаходиться молитовний зал (мечеть); передбачена можливість забезпечення інших потреб вірян — тут можна провести обряд нікях (одруження), джазан-намаз (заупокійна молитва), обряджання покійного. ІКЦ має велику бібліотеку, де зібрані різноманітні носії інформації російською та арабською мовами. При ІКЦ м. Запоріжжя працює недільна школа з вивчення арабської мови та культури ісламського світу. У центрі також проходять уроки з фікгу, Корану, правил таджвіду (виразного читання Корану); проводяться заняття з історії ісламу, лекції, присвячені біографії пророка Мухаммада (мир йому і благословення), життю і діянням його сподвижників. На прохання вірян ІКЦ організовує виїзні лекції імама, також проводяться лекції та різні культурно-освітні заходи для широкого кола організацій, установ тощо, зокрема дні відкритих дверей, фестивалі тощо.

Адреса — м. Запоріжжя, 69054, вул. Пушкіна, 68; телефон: тел. / факс: (0612) 62 66 75.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.