Українські дипломати взяли участь у роботі сесії Ліги арабських держав

©️МЗС: Українські дипомати взяли участь у роботі 152-ї сесії ЛАД
©️МЗС: Українські дипомати взяли участь у роботі 152-ї сесії ЛАД
13.09.2019
Оцініть статтю: 
(292 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

На запрошення Генерального секретаря Ліги арабських держав дипломати Посольства України у Каїрі взяли участь у роботі 152-ї сесії Ліги арабських держав (ЛАД), штаб-квартира якої знаходиться у столиці Єгипту — Каїрі.

Про це повідомляє прес-служба посольства України в Арабській Республіці Єгипет.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Арабській Республіці Єгипет Євген Микитенко й інші українські дипломати провели низку робочих зустрічей з представниками делегацій Іраку, Катару й офісу Генсека ЛАД.

Як повідомляється, починаючи з 10 вересня 2019 року протягом пів року у Лізі арабських держав головуватиме Республіка Ірак.

Євген Микитенко очолює посольство України в Арабській Республіці Єгипет з квітня 2019 року. До цього у різні роки представляв нашу країну у різних державах — Саудівській Аравії (у Хашимітському Королівстві Йорданія — за сумісництвом), Сирійській Арабській Республіці, Об’єднаних Арабських Еміратах (у Катарі і Бахрейні — за сумісництвом), Державі Катар тощо. 

Довідково: ЛАД — Ліга арабських держав — регіональна міжнародна організація арабських держав Південно-Західної Азії, Північної і Північно-Східної Африки. Створена у Каїрі 22 березня 1945 року Єгиптом, Сирією, Іраком, Ліваном, Трансйорданією, Саудівською Аравією. Ємен приєднався 5 травня 1945 року. Нараховує 22 країни-члени (дані 2016 року. Провідна мета Ліги — налагодження більш плідних відносин між державами-членами і координація взаємодії між ними для захисту своєї незалежності, суверенітету і вирішення загальних питань й інтересів арабських країн.

Ліга арабських держав бере участь у політичних, економічних, культурних і соціальних програмах, спрямованих на сприяння реалізації інтересів держав-членів. Ліга як своєрідний форум для держав-членів створена з метою координації їх політичних позицій; обговорення питання, що мають загальний інтерес; пошуку шляхів врегулювання суперечок і вирішення проблем.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.