Українські мусульмани можуть делегувати громаді принесення жертви на Курбан-байрам

Українські мусульмани можуть делегувати громаді принесення жертви на Курбан-байрам
Українські мусульмани можуть делегувати громаді принесення жертви на Курбан-байрам
28.07.2020
Оцініть статтю: 
(116 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Уже цієї п’ятниці, 31 липня, мусульмани святкуватимуть одне з великих свят — Курбан-байрам (Ід аль-Адха). Цього дня в усьому світі вірні на згадку про жертву Ібрагима, приносять у жертву худобу, але цього року карантинні обмеження унеможливлюють багатьом відправлення цього обрядух. На допомогу українським послідовникам Ісламу прийде ДУМУ «Умма», якому можна делегувати виконання цього обов’язку. 

Духовне управління повідомляє на своїй офіційній інтернет-сторінці: 

«Шановні одновірці! 31 липня — велике ісламське свято Курбан-байрам (Ід аль-Адха). Якщо ви цього року маєте можливість здійснити заколення жертовної тварини, але бажаєте делегувати її придбання, забій та роздачу м’яса нужденним — є можливість замовити повний пакет. Вартість становитиме 2500 грн за сім’ю. Курбан можна завчасно замовити та оплатити онлайн за цим посиланням. Додаткова інформація — за номером +38 (093) 508-53-25». 

Чекаючи на свято, що є кульмінацією хаджу до Мекки, мусульмани не втрачають нагоди наблизитися до Господа в ці особливі дні: більше читають Коран, дають щедрішу милостиню, частіше читають зикр, а ті, хто здатен, постять, надто напередодні свята, в День Арафат (четвер, 30 липня. — Ред.), бо цього дня Всевишній прощає гріхи.

ДУМУ «Умма» закликає одновірців:

«Давайте милостиню, вчасно відправляйте обов’язкові 5 молитов, а за можливости й молитви-сунна. Поминайте Господа, міркуйте над своїм життям і своїми вчинками, просіть пробачення за все, в чім ви перед Ним завинили! Моліть Його наставити вас на прямий шлях і зробити вас побожними та праведними мусульманами, що не кривдять ні себе (своїми гріхами та бездіяльністю), ні інших!» 

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.