В евакуйований з Криму Таврійський нацуніверситет вступило кілька сотень випускників з півострова

© ️Крим. Реаліі: Володимир Казарін
© ️Крим. Реаліі: Володимир Казарін

Приблизно третина випускників шкіл анексованого Росією Криму вступають до вищих навчальних закладів на материковій частині України. Наприклад, в Таврійський національний університет, розташований в Києві, подали заявки понад 5 тис. осіб, з яких кілька сотень — кримчани.

Про це в ефірі Радіо Крим. Реалії повідомив ректор Таврійського національного університету Володимир Казарін, коментуючи хід вступної кампанії.

— Я думаю, що Україна забирає приблизно третину кримських випускників, ще третина — кубанські виші і Північний Кавказ. Приблизно третина залишається там, у Криму, а потім починають до нас переводитися, — зазначив ректор. — Сьогодні з радістю можу повідомити, що на початок серпня у нас вже 5050 заявок. Вступна кампанія йде добре, ми за всіма параметрами перевищуємо показники минулого року… 350 осіб — ті, хто перевелися, ті, хто вступили за програмами «Крим-Україна», згідно з держзамовленням. Але у нас вступна кампанія йде до 28 вересня, вона триває, — підсумував Казарін.

У 2018 році кримські абітурієнти можуть вступити до вишів материкової України за спрощеною процедурою. З червня до кінця вересня для цього працюють 35 освітніх центрів «Крим-Україна».

Міністерство освіти і науки України опублікувало покрокові інструкції для абітурієнтів з Криму і Донбасу.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.