В ОАЕ — без віз на 30 днів!

15.12.2017
Оцініть статтю: 
(599 оцінки)
admin
Зображення користувача admin.

Безвізовий режим між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами почне діяти 31 грудня цього року. Це дійсно хороша новина для мандрівників, адже раніше віза в ОАЕ була однією з найдорожчих — від $80 до $120. При цьому власники українських біометричних паспортів зможуть перебувати в ОАЕ від 30 днів до 90 (в останньому випадку — протягом кожних 180 днів за умови дипломатичних і службових паспортів).

Про те, що з 31 грудня 2017 року набуває чинності Меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об’єднаних Арабських Еміратів про взаємне скасування візових вимог, підписаний 2 листопада 2017-го в м. Дубай, йдеться на офіційному сайті Міністерства закордонних справ України.

— Відповідно до положень Меморандуму, громадяни України — пред’явники дипломатичних і службових паспортів з безконтактним електронним носієм (біометричні паспорти), термін дії яких становить не менше 6 місяців, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Об’єднаних Арабських Еміратів терміном до 90 днів протягом кожних 180 днів.

Пред’явники паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм (біометричні паспорти), термін дії яких становить не менше 6 місяців, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Об’єднаних Арабських Еміратів терміном до 30 днів.

Громадяни України, які користуються згаданими дійсними біометричними паспортами, не мають права працювати, залучатися до будь-якої професійної діяльності або вчитися на території Об’єднаних Арабських Еміратів, якщо тільки вони не отримали на це дозвіл згідно з відповідним законодавством ОАЕ.

Громадяни України повинні дотримуватися законодавства Об’єднаних Арабських Еміратів протягом терміну перебування на території цієї держави, — йдеться в повідомленні МЗС України.

Про те, що з нового року любителі далеких мандрівок зможуть відвідувати ОАЕ без витрат на візу, міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив також і на своїй сторінці в Twitter.

Міністр додав, що Україна веде переговори про безвізовий режим або візове спрощення з більш ніж 20 країнами. За його словами, через два роки або раніше українці зможуть їздити без віз або за спрощеною системою в сотню країн світу.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.