В «Укрінформі» презентуватимуть відео культурного проекту «Крим і Південь України — простір культури»

В «Укрінформі» презентуватимуть відео культурного проекту «Крим і Південь України — простір культури»
Facebook ©Arsen Zhumadilov
29.11.2018
Оцініть статтю: 
(344 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

29 листопада о 14:00 відбудеться демонстрація презентаційних відео, створених у рамках проекту «Крим і Південь України — простір культури», який реалізується за підтримки Українського культурного фонду та Благодійного фонду «Українська спадщина» (Info Hub).

Як повідомляє УкрІнформ , організаторами заходу стали Міністерство інформаційної політики України, Кримський інститут стратегічних досліджень, агентство «QHA — Кримські новини» та Кримськотатарський культурно-спортивний центр «Куреш».

Участь у презентації візьмуть голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, муфтій Духовного управління мусульман АР Крим Айдер Рустамов, завідувач Сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу Міністерства інформаційної політики України Віктор Литвінов, начальник відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю Українського культурного фонду Анастасія Політіко, голова правління Кримського інституту стратегічних досліджень, керівник проекту Арсен Жумаділов, головний редактор агентства «QHA — Кримські новини» Рустем Халілов та інші.

Окрім демонстрації презентаційних відео та виступів членів творчої команди, у програмі заходу заплановано і круглий стіл на тему: «Нові наративи про Південь України».

Проект «Крим і Південь України — простір культур» спрямований також на створення циклу радіоефірів «10 міфів про Південну Україну» та відеороликів «Недике поле». Відеоролики мають формат короткого опису майбутніх фільмів, трейлерів та тизерів, де в документально-ігровому жанрі демонструються історико-культурні пласти Півдня України.

Нагадаємо, що протягом останніх двох місяців історики, культурологи, краєзнавці порушували питання необхідності перегляду уявлень, усталених у суспільстві, про цей регіон України у межах циклу радіопередач «10 міфів про Південну Україну».

Проект спрямований на формування нового розуміння історії Південної України як простору, де народжувались народи, створювались держави та розвивались цивілізації. Це розуміння покликане зруйнувати міф про «Новоросію» — штучно нав’язаний соціальний конструкт, який наразі використовується у пропагандистських цілях з метою дестабілізації ситуації в країні та експансії «русского мира».

АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ – anna@ukrinform.com або за тел.: (044) 299-05-00.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.