«Вечір з улюбленим Пророком» в ІКЦ Сум

«Вечір з улюбленим Пророком» в ІКЦ Сум
«Вечір з улюбленим Пророком» в ІКЦ Сум
«Вечір з улюбленим Пророком» в ІКЦ Сум
«Вечір з улюбленим Пророком» в ІКЦ Сум
«Вечір з улюбленим Пророком» в ІКЦ Сум
«Вечір з улюбленим Пророком» в ІКЦ Сум
02.01.2019
Оцініть статтю: 
(143 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

В Ісламському культурному центрі Сум в останню неділя грудня активістки жіночого відділу провели вечір, присвячений пророкові Мухаммадові (мир йому і благословення). Сюди прийшли жінки з дітьми, щоб поглибити свої знання про життя Посланця (мир йому і благословення) й дати дітям уявлення про масштаб цієї особистості.

За словами імама сумської мечеті Рустама Хуснутдінова, такі заходи відбуваються в ісламському культурному центрі регулярно, і щоб активістки жіночого відділу ініціювали та провели такий просвітницький вечір за участю сестер і маленьких мусульман, не потрібен якийсь привід — тільки щирий намір самовдосконалюватися заради Аллага й дати правильне виховання своїм дітям.

— Активістки жіночого відділу досить часто проводять такі вечори з лекціями та бесідами про життя Посланця (мир йому і благословення), про риси його характеру, вчинки та рішення в певних ситуаціях, про силу та чистоту його віри. Діти теж не пасивні учасники — вони готуються до таких вечорів, учать вірші й виступають із ними, — розповів шейх Рустам. — Минула неділя не виняток. У нас відбувся захід, що його так і назвали — «Вечір з улюбленим Пророком». А після дорослі влаштували дітям перегляд мультфільму «Мухаммад — останній пророк». Діти, звичайно ж, бачили цей фільм, але він їм настільки подобається, що вони ладні дивитися його щодня.

Українські мусульмани, як і їхні одновірці в усьому світі, знають, що «чисте серце дитини — коштовна перлина, і хоч який візерунок ми вирізьбили на ньому, воно приймає його». Нема нічого дивного в тому, що в сім’ях послідовників Ісламу приділяють так багато уваги вихованню, навчанню та освіті. Формуючи в дітей найліпші моральні якості — правдивість, щиру віру та переконання, — батьки намагаються прищепити їм любов не тільки до Всевишнього, а й до тієї людини, що подарувала людству викладену в Посланні релігію — до пророка Мухаммада (мир йому і благословення).

Завершила вечір спільна трапеза.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.