Відомий сходознавець про російських мусульман в армії агресора: «Раби мусульманського походження»

Відомий сходознавець про російських мусульман в армії агресора: «Раби мусульманського походження»
Михайло Якубович - сходознавець і перекладач Корану
25.03.2022
Оцініть статтю: 
(88 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Український сходознавець і дослідник ісламу, автор першого перекладу Корану українською мовою Михайло Якубович назвав тих російських послідовників ісламу, що беруть участь у війні проти України, «лицемірами та віровідступниками», «російськими рабами мусульманського походження, що сунуть в Україну на танках».

Про це пан Михайло написав на своїй фейсбук-сторінці:

«Коли ви бачите російських рабів мусульманського походження, які сунуть в Україну на танках — знайте, саме такої долі хочуть росіяни для українців. Російські ексмусульмани (назвати їх „одновірцями“ буде злочином) стали „знаменням для світів“, прикладом того, яке зло несе в собі тотальна манкуртизація, навіть при збереженні якихось формальних атрибутів (мечетей, медресе тощо). Жоден із чинних „муфтіїв“ РФ не висловився проти агресії, а деякі навіть активно „за“. Умма, якщо вона ще існує [в РФ], повинна ЗРЕКТИСЯ їх як лицемірів та віровідступників. Щоб ці вгодовані харамом пики згодом не оскверняли святих місць».

Як повідомляв сайт Духовного управління мусульман України «Умма», муфтій Саід Ісмагілов також прокоментував інформацію російської пропаганди щодо підтримки мусульманськими муфтіями війни проти України.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.