До Рамадану в ОАЄ християнин-підприємець подарував робочим мечеть

До Рамадану в ОАЄ християнин-підприємець подарував робочим мечеть
До Рамадану в ОАЄ християнин-підприємець подарував робочим мечеть
29.05.2018
Оцініть статтю: 
(398 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

В ОАЕ заможний підприємець з Індії, що є православним християнином за віросповіданням, подарував робочим-мусульманам до Рамадану мечеть. Новий мусульманський храм має ім’я Мар’ям, матері пророка Іси. Культова споруда може вмістити 250 вірян. При цьому ще 700 прихожан поміщаються в критому дворі храму.

Як передає Islam Today, індієць на ім’я Садж Черіян зізнається, що вирішив побудувати мусульманський храм, коли побачив працівників, що викликають на останні гроші таксі, щоб потрапити у найближчу культову споруду, оскільки іншого транспорту там просто немає.

Бізнесмен вклав у будівництво мечеті $354 тис. власних коштів і не прийняв допомогу від жителів ОАЕ, які пропонували йому гроші і будматеріали.

49-річний християнин колись приїхав в ОАЕ без грошей і зумів заробити статок у розмірі $18 млн. У минулому чоловік на своїй батьківщині побудував православну церкву.

— Я виріс, спостерігаючи, як спільноти живуть поруч у повній гармонії, — зізнався підприємець. — Ми відзначали свята всіх релігій, і я не суджу про людей за ознакою їх віросповідання, касти, кольору шкіри або національності.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.