Підземне місто в Кайсері незабаром прийме перших туристів

Підземне місто в Кайсері незабаром прийме перших туристів
За повідомленнями, давнє підземне місто відрізняється від подібних у сусідній провінції Невшехір, де знаходиться Каппадокія — один і найпопулярніших туристичних напрямків у Туреччині
09.06.2017
Оцініть статтю: 
(504 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У стародавньому турецькому центральному районі м. Кайсері пастухи виявили давнє підземне місто з 52 камерами, яке вже незабаром стане туристичним об’єктом і прийме перших відвідувачів.

Дослідники, що запустили проект в 2014 році з метою проведення інвентаризації підземель, у співпраці з мерією міста та Фондом захисту навколишнього середовища і культурної спадщини (ÇEKÜL) вивчили печери в районі Гесі. Після огляду, як повідомило видання Daily Sabah вони виявили підземне місто Белагази довжиною у 80 метрів.

Представник Çekül Kayseri д-р Осман Озсой повідомив журналістам, що вони раніше розміщувалися в межах району Мелікгазі і почали працювати в районі Белагаси після отриманої від місцевих жителів і пастухів інформації.

Він зазначив, що було виявлено культову споруду і різні структури на поверхні гори навколо підземного міста. Озсой підкреслив, що підземне місто, що має більше п’ятдесяти камер, може стати першим у своєму роді в Туреччині.

За повідомленнями, давнє підземне місто відрізняється від подібних у сусідній провінції Невшехір, де знаходиться Каппадокія — один і найпопулярніших туристичних напрямків у Туреччині.

— Підземні міста в Каппадокії були побудовані вертикально, а в Белагаси — горизонтально, — сказав Озсой, і додав, що це є спільною рисою підземних міст в провінції Кайсері.

Підземні міста були побудовані стародавніми народами як засіб пошуку притулку від вторгнень. Вони мали приміщення різної функціональної спрямованості — житло, камери для транспортних засобів, зберігання продуктів, мали дренажну систему тощо.

Каппадокія в Туреччині особливо відома підземними містами Каймакли і Деринкую, які були вирізані з унікальних геологічних формацій і стали популярними туристичними визначними пам’ятками.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.