У Варшаві відкрито громадський медіа-центр «Крим»

У Варшаві відкрито громадський медіа-центр «Крим»
У Варшаві відкрито громадський медіа-центр «Крим»
25.01.2016
Оцініть статтю: 
(478 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У Варшавському передмісті Хотомув (Польща) з ініціативи польського фонду «Крим» і підтримки фірми «Глоуб» відкрито громадський медіа-центр «Крим». Він вже приймає перших журналістів.

Основне завдання центру − боротьба з пропагандою, незалежно від її джерела, стимулювання об’єктивності журналістики. Центр розрахований, насамперед, на представників невеликих ЗМІ, які не завжди можуть відправляти журналістів за кордон через обмеженість у коштах.

Як повідомив інформаційному агентству QHA керівник фонду «Крим» Різа Асан, в центрі є три кімнати для проживання, офісне приміщення. Створені всі умови для роботи: дві лінії швидкісного безперервного інтернету, необхідне обладнання для студійної роботи теле- і радіожурналістів, відеокамери, безлімітні мобільні телефони, автомобіль.

− Ми готові безоплатно надати цю допомогу журналістам, натомість просимо тільки одного − правди, яка б вона не була, − зазначив Різа Асан.

У 150 метрах від медійного центру − міський транспорт.

Довідка:

Фонд «Крим» працює у Польщі з 2014 року. За цей час ним передано 60 тонн гуманітарної допомоги українським сиротинцям, 18 українцям надано сприяння в отриманні вищої освіти в Польщі, 547 дітей привезені до Польщі на двотижневий відпочинок та оздоровлення.

Спонсор медіацентру − фірма «Глоуб» − є виробником засобів для землеробства, що дозволяють збільшувати врожайність без хімії. Також «Глоуб» постачає на польський ринок полімери з Азії.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.