Українцям Канади запропонували підтримати сирійських біженців

Українцям Канади запропонували підтримати сирійських біженців
©️АР: Табір для біженців з Сирії в Іраку
24.07.2018
Оцініть статтю: 
(365 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Українська громада у Канаді могла би підтримати біженців із Сирії. Таку думку висловив політолог, викладач Королівського коледжу в Лондоні Александр Кларксон.

— Як громада, яка утворилась з біженців від утисків та війни, можливо, організації українців у Канаді можуть допомогти наступній хвилі сирійських біженців, яка прибуде до Канади. Якщо канадські провінції Онтаріо та Квебек захочуть передати частину біженців іншим, то, можливо, провінція Манітоба могла би виявити ініціативу, — цитує слова Кларксона, які той оприлюднив на своїй сторінці у Twitter, видання Голос Америки.

Раніше американський канал Fox News, який критично висвітлює проблематику біженців із зон конфлікту до країн Заходу, повідомив що уряд Канади буцімто міг «втратити слід» 50 тис. сирійських біженців у країні і не публікує обіцяну раніше інформацію про значну кількість біженців із Сирії у країні, їх працевлаштування, освіту та ін.

Канадська провінція Манітоба має одну із найбільших та найстаріших українських громад у країні.

Президент США Дональд Трамп виступає проти прийому великої кількості біженців із Сирії. Натомість уряд Канади заявив про те, що прийматиме біженців із зони конфлікту.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.