У мусульман розпочався священний місяць Рамадан (відео)

У мусульман розпочався священний місяць Рамадан (відео)
26.08.2010
Оцініть статтю: 
(256 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

«Новий канал», 12.08.2010

Мусульмани оголосили собі зиму! Другу добу низка арабських країн живе не за літнім часом, а за зимовим. Причина різкого переведення стрілок годинників спека і священний місяць Рамадан.

5 разів на день, по 5 хвилин, продовж 30 днів. У мусульман усього світу, місяць посту, молитов і шляхетних справ, називається Рамадан. Від сходу до заходу сонця - ні їсти, ні пити.

Ісмаїл Кади, голова Всеукраїнської асоціації “Альраїд”: “Есть у мусульман календарь, который указывает когда наступает заря и закат солнца. Наступает рассвет в 3.50 - закат в 20.33 значит 17 часов пост”.

17 годин щоденного посту зазвичай випадають на літо. Цього року календар показує теж літній час, але мусульмани живуть по зимовому. Вже друга доба як Єгипет і Об’єднанні Арабські Емірати перевели стрілки годинників. Щоб наблизити захід сонця.

Олег Гузик, Всеукраїнська асоціація “Альраїд”: “Было решение со стороны некоторых арабских стран перейти на зимнее время. Обычно у них это происходит в сентябре, в этом году в августе, из-за того, что такие высокие температуры дали возможность людям сократить немного свое рабочее время”.

Ігор Карпишен, духовне управління мусульман України “УММА”: “Это не значит, что они на час меньше будут молиться, просто рабочим людям разрешается это. В Украине никаких изменений нет”.

Ще одна новинка цьогорічного Рамадану – мусульманам в Еміратах через спеку дозволили не дотримуватися посту в їжі. Але тільки тим, хто працює на осонні. Решта – розговіються, коли сонце сяде. Спочатку їжа легка – фініки, горіхи. Пізніше тяжча.

За місяць Рамадану вірний мусульманин мусить щодня просити відпущення гріхів і прочитати 600 сторінок Корану. Особливо старанні Коран перечитують двічі.

Оригінал статті на сайті «Нового каналу»

Інші публікації на тему в українських ЗМІ:

У мусульман Донецької області почався Рамадан (відео) (ТРК «ЮНІОН»)

Рамадан у Запоріжжі (ALEX TV)

У мусульман усього світу розпочався священний місяць Рамадан (УКРІНФОРМ)

У мусульман розпочався Рамадан (1+1)

З появою на небі молодика у мусульман починається піст священного місяця Рамадан (Факти і коментарі)

У мусульман України 21 серпня починається Рамадан (Релігія в Україні)

Мусульмани святкують закінчення Рамадану (ТСН)

Борщ на Рамадан. Іноземні студенти обіцяють покласти край посту у Вінниці (СТБ)

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.