Виручку від весняного ярмарку гімназисти хочуть віддати як садака в Рамадан

27.04.2018
Оцініть статтю: 
(479 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Ярмарки, що проводяться учнями гімназії «Наше майбутнє», вже давно стали доброю традицією. Ось і зранку 27 квітня у дворі Ісламського культурного центру столиці гімназисти розгорнули імпровізовані прилавки зі своїм товаром — всілякими булочками-кексами, пиріжками, печивом і тістечками та іншими смаколиками, одна згадка про які змушує переривати роботу над цим матеріалом і стрімголов бігти і щось купувати! Для потенційних покупців, яких сьогодні очікується особливо багато (п’ятниця як-ніяк!), діти передбачили можливість підкріпитися і більш суттєвими стравами — плов, самса, млинці зі всілякими начинками, а також напої — чай, соки, кава…

Цього разу весняний ярмарок став тематичним: у рамках програми вивчення англійської мови продавці не тільки спілкувалися з покупцями мовою жителів туманного Альбіону, вони і свої «вітрини» намагалися оформити декором, що викликає асоціації з Англією.

До зароблених власними зусиллями грошей у дітей ставлення особливе. Це вам не подарована татом-мамою чи бабусею купюра, яка може бути моментально витрачена на примхи! Та й до батьківських грошей у гімназистів після участі в таких заходах формується більш відповідальне ставлення.

Дітьми керує не прагнення збагатитися — хоча будь-який ярмарок затівається з метою отримати гроші за товар, і цей (втім, як і всі попередні) передбачає їх надходження у «загальний казан» кожного класу. Кошти потім розподіляються за рішенням самих учнів: на екскурсії або інші поїздки всім класом, на щось необхідне для дітей або ж на благодійні цілі.

Сьогодні, коли до початку Рамадану залишилося трохи більше двох тижнів, я, що друкує ці рядки, від багатьох дітей чула — вони хотіли б, щоб отримані гроші перекочували у скриньку з написом «садака» … Адже у місяць Рамадан пожертва набуває особливого значення — це час, коли мусульмани повинні відчувати ще більшу солідарність з тими, хто потребує матеріальної і моральної підтримки.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.