Ярмарки в гімназії «Наше майбутнє» — своєрідний бізнес-інкубатор

Ярмарки в гімназії «Наше майбутнє» — своєрідний бізнес-інкубатор
Діти раді можливості продемонструвати свої таланти і майстерність — адже для реалізації на ярмарку можна запропонувати свої малюнки, вироби, а охочих вразити покупців своїми кулінарними здібностями і не злічити!
04.10.2017
Оцініть статтю: 
(453 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Осінній ярмарок, до якого готуються учні гімназії «Наше майбутнє», — не нововведення, а вже добра традиція. Гімназисти з ентузіазмом зустрічають можливість взяти участь у подібних заходах, приурочених до початку або завершення навчального року, до кампаній зі збору коштів на благодійні чи інші цілі.

Діти раді можливості продемонструвати свої таланти і майстерність — адже для реалізації на ярмарку можна запропонувати свої малюнки, вироби (від хендмейд-сувенірів до виробів, що мають цілком практичне застосування), а охочих вразити покупців своїми кулінарними здібностями і не злічити!

Особливо варто відзначити ярмарки, які проходять задля підвищення рівня маркетингової грамотності дітей, виховання у них шанобливого ставлення до плодів праці своєї й навколишніх. Такі заходи стають своєрідною бізнес-школою для гімназистів, дають їм уявлення про основи планування, вивчення «ринку», привчають прогнозувати перспективу «збуту продукції», активізують прагнення зробити свій «товар» привабливим для покупця, конкурентоспроможним тощо.

Дуже важливо, що до зароблених власними зусиллями грошей у дітей ставлення особливе. Це вам не подарована татом-мамою або бабусею купюра, яка може бути моментально витрачена на примхи! Та й до батьківських грошей у дітей після участі в таких заходах формується більш відповідальне ставлення.

Найближчий ярмарок у гімназії «Наше майбутнє» запланований на 27 жовтня (п’ятниця). Юні підприємці запропонують відвідувачам Ісламського культурного центру м. Києва гідно оцінити виготовлений товар. А на що піде прибуток — кожен клас вирішуватиме самостійно. Але вже можна припустити, що, скоріш за все, діти вкладуть гроші у розширення кола своїх знань — багато гімназистів вже зараз говорять про екскурсії, групові відвідини музеїв тощо.

Що ж, можна сказати, що це непогана інвестиція в майбутнє, адже у різнобічно розвиненої, ерудованої людини шанси досягти успіху надзвичайно високі!

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.