Через ІДІЛ страждають невинні мусульмани, − імам мечеті в США

Імам Халіль Акбар
29.03.2016
Оцініть статтю: 
(364 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Американський імам Халіль Акбар, настоятель мечеті Аш-Шахід в Шарлотті, не залишив без відповіді брюссельські теракти та ісламофобську істерію, яка виникла після них.

− Після ранкової молитви я ввімкнув новини, і почуте змусило мене стиснутися від страху, горя та обурення. Я відразу подумав про мільйони невинних мусульман в цій країні і за кордоном, яких постійно асоціюють з терором тільки через те, що терористи стверджують, ніби діють від імені Ісламу.

Я подумав про дітей-мусульман, які відвідують державні школи, де їх піддають словесному насильству однолітки та вчителі. Вони так пригнічені, що не хочуть ходити в школу і стикатися з подібним.

Я подумав про мусульманок, які відкрито носять релігійний одяг і стикаються з повними підозри поглядами з боку неосвічених людей, − написав Халіль Акбар у своєму зверненні до співгромадян і правоохоронних органів, опублікованому в місцевому виданні Charlotte Observer.

Імам спробував пояснити, чому не слід звинувачувати мусульман у звірствах ІДІЛ, нагадавши, що «Ісламська держава» чинить насильство не тільки в Європі, але також і в мусульманських містах, таких як Стамбул і Багдад, і закликав до більш згуртованих дій щодо викорінення терору.

Про звернення імама до співгромадян і правоохоронних органів пише Ансар з посиланням на вказане видання.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.