«Настав час, коли ми повинні допомогти один одному», — імам мечеті ІКЦ м. Харків

«Настав час, коли ми повинні допомогти один одному», — імам мечеті ІКЦ м. Харків
«Настав час, коли ми повинні допомогти один одному», — імам мечеті ІКЦ м. Харків
07.04.2020
Оцініть статтю: 
(216 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Імам мечеті Ісламського культурного центру м. Харків Євген Глущенко нагадує, що віра має підтверджуватися справами, й закликає допомагати тим, кому найважче в умовах запровадженого карантину. Йдеться про літніх людей.

«В ісламі сказано: віра — це не мрії і красиві бажання. Віра — це те, що увійшло і вкоренилося в серці і підтвердилося справами. Ми живемо у важкий час, час великих випробувань. Якщо ви — впевнена в собі людина, яка не боїться труднощів, — допоможіть тим, хто більш, ніж ви, вражений у ці важкі часи», — йдеться у розміщеному відеозверненні харківського імама на його сторінці в соцмережі Фейсбук.

Імам звертає увагу, що саме зараз настав час для того, щоб познайомитися зі своїми літніми сусідами і поцікавитися, чим їм можна допомогти.

Британський філософ, мислитель XIII століття сказав: «Ми можемо досягти багато чого лише за допомогою таких самих, як і ми, істот».

Євген Глущенко наголошує, що саме зараз час довести своїми діями один одному й усьому світові, що ми — цивілізоване суспільство, члени якого можуть співіснувати в мирі і взаємодопомозі незалежно від відмінностей світогляду, культури, релігії чи мови.

«Настав час, коли ми повинні допомогти один одному!» — зазначає пан Глущенко.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.