Саід Ісмагілов: «Ніхто не народився від двох чоловіків або двох жінок»

Саід Ісмагілов: «Ніхто не народився від двох чоловіків або двох жінок»
Архівне фото. Муфтій ДУМУ «Умма» шейх Саід Ісмагілов з іншими релігійними діячами під час Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сім’ї на Софійській площі в столиці
20.06.2017
Оцініть статтю: 
(474 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

18 червня у Києві відбулася щорічна хода представників ЛГБТ-спільноти та всіх, хто їх підтримує, під назвою «Марш рівності». Акція була узгоджена з владою, спеціально для неї у столиці перекрили вулиці, на місцях чергувала Нацгвардія.

У зв’язку з цією подією муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов знову звернувся до своїх підписників, щоб нагадати про загальнолюдські цінності, про те, що жодна зі світових релігій і навіть шаманських культів не схвалює одностатевих сексуальних стосунків.

— Іслам виступає за традиційні сімейні цінності, за традиційну родину, де батько — чоловік, а мати — жінка, в якій народжуються діти, тому що діти — наше майбутнє, наше продовження у просторі і часі. Такий союз є природним, даним Богом, благословенним, — підкреслює шейх Саід. — Всі прибічники ЛГБТ народилися від чоловіка та жінки. Ніхто не народився від двох чоловіків або двох жінок. Світові релігії (як Іслам, так і християнство) засуджують неприродні статеві стосунки, кваліфікують їх як гріх, збочення та непотребство.

Як нагадує муфтій, світові релігії керуються Божими настановами:

— Якщо Бог заборонив, то Він краще знає, навіщо. Людина або вірить в це, або ні. А щось сприймати з Божих настанов, а щось не сприймати (бо не модно), це все одно, що бути трохи вагітною. Якщо Бог створив людину з чоловічим набором ДНК і відповідними статевими органами, то ця людина мусить бути чоловіком в усіх сенсах, якщо створив жінкою — то це жінка, а не як забажається. І все те, що ми називаємо моральними цінностями — дано людству Богом. Ми просто не в змозі вигадати щось краще за це, — констатує очевидний стан речей Саід-хазрат.

Звертаючись до вчення Корану, що був посланий у одкровенні більш ніж 1400 років тому, муфтій ДУМУ «Умма» наводить цікавий фрагмент, що стосується саме осіб нетрадиційної статевої орієнтації:

— Пророк, звертаючись до збоченців, волає: «Невже ви будете йти з пристрастю до ліжка з чоловіками з мешканців світів, нехтуючи вашими жінками, яких Господь створив для вас? Ви ж бо порушуєте всі можливі межі! Вони ж відповіли: „Якщо ти не припиниш це казати, о Луте (Лоте), ми проженемо тебе з нашого міста“». (Коран 26:165–167).

Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» переконаний, що релігійні діячі не зрадять Слова Творця:

— Не очікуйте, що релігійні діячі відмовляться від проповідування традиційних цінностей і перестануть називати нетрадиційну сексуальну поведінку гріховною, збоченою та ненормальною. Вони не відмовляться від Божого Слова, щоб догоджати людським уподобанням.

Попереджаючи можливу реакцію ЛГБТ-спільноти та її симпатиків щодо своєї позиції та можливих звинувачень у ксенофобії та відсутності толерантності, муфтій додає в постскриптумі: «P. S. Я не гомофоб. Я гетеропроповідник».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.