Мусульманська спадщина в Південній Україні: історія, культура, релігія

Ісламська спадщина України

Важлива подія для істориків, соціологів, філософів, релігієзнавців, богословів і філологів, представників духовенства та громадських організацій відбулась в українській столиці 14 грудня. До Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського, де проходила Міжнародна науково-практична конференція «Мусульманська спадщина в Південній Україні: історія, культура, релігія», з’їхалися вітчизняні й закордонні гості з Туреччини, Молдови, Білорусі.

Цю непересічну для розвитку наукової думки подію організували і провели Український центр ісламознавчих досліджень, Центр ісламознавчих досліджень Національного університету «Острозька академія», Громадська спілка «Всеукраїнська асоціація «Альраід» та Таврійський національний університет ім. В. І. Вернадського.

Понад два десятки результатів наукових розвідок та історичних досліджень, дотичних до заявленої теми, були представлені поважній аудиторії впродовж роботи трьох секцій «Іслам в історії Криму й кримських татар», «Іслам на материковій Україні» та «Український іслам у системі міжнародних зв’язків».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.