Іслам в Україні
Published on Іслам в Україні (https://islam.in.ua)

Головна > Новини у світі > Мусульмани прикривали своїми тілами християн-жертв терористичної атаки

Мусульмани прикривали своїми тілами християн-жертв терористичної атаки

Мусульмани прикривали своїми тілами християн-жертв терористичної атаки
14.04.2017

Терористичні акти — дії мерзенні за суттю своєю, бо забирають життя людей, що не мають жодної провини. Але вони ще мерзенніші з огляду на ту шкоду, якої завдають релігії, від імені якої злочинці, що загрузли у власному невігластві, нерозумінні й агресії, коять зло всупереч законам Творця.

Скеровані в натовпи людей автівки, вибухи в людних місцях, підриви релігійних споруд, атаки злочинців під нібито ісламськими гаслами засівають свідомість суспільства ненавистю й ксенофобією, вносять розбрат у стосунки послідовників споріднених релігій…

Минулої неділі Єгипет сколихнули одразу два напади бомбістів-смертників на християнські храми: в церкві Св. Георгія в Танті (90 км від Каїра) і Соборі Св. Марка в Олександрії. В останньому жертв могло бути набагато більше, якби терориста ще на вході ціною своїх життів не зупинили поліцейські-мусульмани, серед яких і 55-річна Нагва Абдель-Карім, один з синів якої (теж офіцер поліції) також був убитий в цій атаці. Наразі підтверджується інформація про 44 загиблих, близько сотні людей отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Громадська cпілка «Всеукраїнська асоціація «Альраід» висловловила глибокий сум й беззаперечно засуджує дії терористів, які своїм злочином переступили не лише людські, але й Божі закони:

— Ми, Всеукраїнська асоціація «Альраід», приєднуємося до засудження цих злочинних атак. Терористи потоптали багато ісламських заборон: і недоторканність життя людини, і недоторканність храмів (Всевишній в Корані (22:40) недарма першими згадує християнські храми і монастирі, а мечеті — лише в самому кінці), і святість забороненого місяця Раджаб, протягом якого не можна вести наступальні дії, тільки оборонятися (в цей місяць багаторазово зростає як нагорода за добрі справи, так і тяжкість скоєних гріхів). Попрання всіх цих заборон, та ще й у період, коли християни прагнуть перед своїм святом (Великоднем) частіше думати про Бога і частіше бувати в храмах, — справи людей, безмежно далеких від заповітів Всевишнього.

Нехай упокоїть Бог зі світом загиблих невинних жертв та зцілить фізичні і душевні рани постраждалих і родичів і дарує нам усім мудрість об’єднатися проти зла і захищати один одного, що б не трапилося — як захищали співгромадян-християн єгипетські поліцейські-мусульмани.

Теги: 
теракт
співчуття
осудження
Єгипет
церква
міжрелігійна згода
мир
ІДІЛ

Книги

  •  історія, культура, контакти. Якубович М.М., Кралюк П.М., Щепанский
    Татари Волині: історія, культура, контакти
  • Українські просвітителі та Іслам. Соломія Вівчар
    Українські просвітителі та Іслам
  • Не заросте травою поле бою. Юнус Кандим
    Не заросте травою поле бою
  • З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії. Теймур Атаєв
    З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії
  • Тадждід, іслях та цивілізаційне оновлення в ісламі. Мохаммад Хашім Камалі
    Тадждід, іслях та цивілізаційне оновлення в ісламі
  • Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі. Бенауда Бенсаїд
    Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі
  •  плацдарм для культурної реформи. Абдул-Хамід Абу Сулейман
    Світогляд Корану: плацдарм для культурної реформи
  • Сучасний підхід до Корану та Сунни. Під ред. Махмуда Аюба
    Сучасний підхід до Корану та Сунни
  •  авторитет Корану й статус Сунни. Таха Джабір аль-Альвані
    Відновлення рівноваги: авторитет Корану й статус Сунни
Всі книги

Лінк на джерело: https://islam.in.ua/ua/novyny-u-sviti/musulmany-prykryvaly-svoyimy-tilamy-hrystyyan-zhertv-terorystychnoyi-ataky