Масова пропаганда сексуальності - головна причина порушення репродуктивного здоров'я молоді

1
«Для цього створюються сексіалізовані мультфільми з промальованими вторинними половими ознаками», - сказав Андрій Любарський
13.05.2010
Оцініть статтю: 
(409 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Мультиплікаційні герої з підкресленою сексуальністю негативно впливають на дитячу психіку. Про це 11 травня в Сімферополі заявив головний сексопатолог-андролог Мінздраву АРК Андрій Любарський у ході конференції, присвяченої питанням порушення репродуктивного здоров'я у молоді.

У якості центральної проблеми порушення репродуктивного здоров'я А. Любарський виділив надання психологічного впливу на мозок молоді.

«Для цього створюються сексіалізовані мультфільми з промальованими вторинними половими ознаками (на відміну від наших мультиків 50-х років)», - сказав Андрій Любарський. І додав: «Принижується культ материнства й інше, що дозволяє проскочити платонічно-еротичну фазу до сексуальної, тобто коли формується почуття любові, закоханості».

У свою чергу, головний позаштатний гінеколог дитячого й підліткового віку Мінздраву Юлія Вяжевич повідомила, що, за наявним даними, у Росії діти починають вживати алкоголь в 11 років, наркотики - в 12-13 років, а полове життя починають вести в 14-15 років. «Ці дані відповідають і нашим, українським», - додала Юлія В’яжевич.

Відзначимо, що в Україні кожна п'ята пара страждає на безпліддя, основними причинами якого експерти Міністерства охорони здоров'я назвали інфекції, що передаються статевим шляхом та аборти. Причому, останнім часом почастішали випадки переривання вагітності у підлітків від 12 до 17 років.

За матеріалами КІА

Посилання на тему:

Новини

Українське суспільство недооцінює загрозу підліткового алкоголізму

З епідемією СНІДу в Україні боротимуться вихованням моральності й відповідальної сексуальної поведінки

Вседозволеність і аморальність - основні причини безпліддя в Україні

Статті

Україна на шляху до Содому й Гоморри

Більше половини українців вважають, що стан моралі загрожує національній безпеці

Примарні межі рукотворної моралі

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.