Більшість британців негативно ставиться до Ісламу

Більшість британців негативно ставиться до Ісламу
04.08.2010
Оцініть статтю: 
(426 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Соціологічне опитування Ісламської освітньої та дослідницької академії (iERA) показав - три чверті британських немусульман переконані, що Іслам зробив негативний внесок в життя їхньої держави.

З'ясувалося, що 63% опитаних британців не заперечують ідеї «мусульмани = терористи», а 94% згодні з тим, що «Іслам пригнічує жінок». Один із опитаних навіть сказав: «Була б моя воля, я би всіх їх (мусульман) викинув звідси».

За результатами проведеного раніше онлайн-опитування YouGov, опублікованого в червні, 58% респондентів асоціюють Іслам з екстремізмом, і 69% вважають, що іслам потурає пригніченню жінок, повідомляє «Guardian».

Незважаючи на очевидне негативне сприйняття Ісламу британцями, експерти iERA вважають, що не все втрачено - результати опитування показують, що в більшості випадків подібне сприйняття ісламу і мусульман пов'язане з браком поінформованості та релігійної грамотності серед британців. Тому, як вважають у iERA, ситуацію можна виправити.

Чотири п'ятих респондентів відповіли, що володіють мінімальними знаннями про Іслам, а 40% і зовсім не знали, що означає слово «Аллах». 36% не мають поняття, хто такий Пророк Мухаммад (мир йому).

Старший експерт iERA Хамза Тзортзіс каже: «Ми хочемо зробити з результатами опитування щось позитивне, а не просто сказати - «як же все це сумно». Тому стратегія нашої організації - надати людям можливість проаналізувати іслам, розпочати адекватно ставитися до Ісламу й усвідомити важливість віри для людей».

Варто відзначити, що 60% опитаних заявили, що вважають за краще не отримувати ніякої інформації на релігійні теми; 77% вважають, що мусульмани не повинні вчити їх своєї релігії.

За матеріалами «Іслам.ру»

Посилання на тему:

В уряді Британії виступили проти заборони нікабу

У Великобританії почалася акція з подолання міфів про Іслам

В Лондоні вперше проведене наукове дослідження ісламофобії і злочинів на ґрунті релігійної ненависті

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.