Карадаві: Немає нічого поганого в будівництві церков у мусульманських країнах

1
Шейх Юсуф аль-Карадаві - президент Міжнародного союзу мусульманських учених
09.10.2011
Оцініть статтю: 
(424 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Шейх Юсуф аль-Карадаві, який має великий авторитет в ісламському світі, заявив, що в будівництві християнських храмів у ісламських країнах немає нічого поганого. Вчений висловився з цього приводу після того, як минулої п'ятниці в області Верхній Єгипет натовп напав на коптську церкву.

Заворушення почалися в п'ятницю вранці, коли група людей оточила храм святого Георгія, протестуючи проти будівельних робіт, що ведуться в церкві.

Як повідомляє «Іслам для всіх» посилаючись на bikyamasr.com, ця група намагалася підпалити церкву, після чого взялася за будинки і майно коптського населення.

Місцеві жителі стверджують, що ці люди заважали пожежникам гасити вогонь і розграбували безліч магазинів, що належать коптам.

«Немає нічого поганого в будівництві храмів для християнських громад, якщо виникає така необхідність через збільшення їх чисельності або нестачу християнських культових споруд, за умови, що будівництво дозволено владою», - йдеться у фетві Карадаві.

Він підкреслив, що це також стосується немусульман, які приїздять у мусульманську країну на роботу або на проживання і потребують власних культових споруд.

Нова фетва вийшла незабаром після того, як в еміраті Катар постало питання будівництва першої церкви.

Ділянку під будівництво виділив емір Катару шейх Хамад бін Халіфа аль-Тані (Hamad bin Khalifa Al-Thani).

Шейх Карадаві, який займає посаду президента Міжнародного союзу мусульманських учених (IUMS), сказав, що християнській меншості чи то емігранти, чи представники місцевого населення - «слід дозволяти мати свої церкви».

За матеріалами «Іслам для всіх»

Посилання на тему:

Не можна перешкоджати будівництву церков, вважає шейх Аль-Азхара

Юсуф Аль-Карадаві схвалює будівництво церков у мусульманських країнах

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.