Жінки Саудівської Аравії побоюються наслідків вільного «змішання» статей

1
У листі під назвою «Жінки Саудівської Аравії підтримують своїх лідерів у забороні змішання статей» говориться: «... Іслам повністю захищає наші права, а також чистоту і цнотливість»
26.05.2010
Оцініть статтю: 
(335 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Більше 1600 саудівських жінок підтримали відкритий лист лідерам країни і релігійним вченим, висловивши підтримку існуючої заборони на вільне «змішування» чоловіків і жінок.

У листі говориться, що жінки Саудівської Аравії засмучені повідомленнями і статтями, що закликають скасувати заборону на одночасну присутність в громадських місцях чоловіків і жінок.

Жінки захищають ісламських учених від нападок журналістів, які називають прихильників поділу «такими, що заблукали», передає «Іслам для всіх» з посиланням на arabnews.com.

«Як можна використовувати такі слова для визначення людей, які хочуть захистити жінок», - йдеться в листі.

Вони вважають, що заклик до вільного спілкування чоловіків і жінок насправді зовсім не означає благих намірів по відношенню до жінок, навпаки, автори такого заклику хочуть домогтися того, щоб жінки ставали жертвами домагань, сексуального насильства та інфекційних захворювань аж до СНІДу.

У листі під назвою «Жінки Саудівської Аравії підтримують своїх лідерів у забороні змішання статей» говориться: «Ми відчуваємо щастя і безпеку під покровом релігії, дарованої нам Всевишнім, яка вивела нас із темряви. Іслам повністю захищає наші права, а також чистоту і цнотливість».

Жінки закликали правителів зупинити тих, хто користується стабільністю в королівстві, щоб підірвати основи релігійного вчення й авторитет ісламських вчених.

Всі,хто підписався під листом заявили, що ідею пропагують прихильники секуляризму, які хочуть насадити у королівстві західні цінності за допомогою ЗМІ. «Вони роблять це під приводом захисту жінок», - йдеться в листі.

Секуляристи хочуть використовувати жінок як ворота, через які в королівство проникне зло, аморальність, хвороби, пишуть жінки. Вони також побоюються, що вільне спілкування чоловіків і жінок призведе до руйнування інституту сім'ї, сирітства дітей та збільшення числа розлучень.

Автори листа закликали ісламських вчених, зокрема, великого муфтія, у співпраці з політичними лідерами країни перешкодити поширенню хибної ідеї. «Їм також слід зайнятися просвітою публіки і застерігати людей проти секуляристів, які намагаються посіяти зло в країні».

За матеріалами «Іслам для всіх»

Посилання на тему:

Мусульманські вчені спростували фатву, що забороняє змішання представників різних статей під страхом смерті

Іслам дозволяє «змішання статей», стверджує саудівський вчений

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.