Активістки «Марьям» передали допомогу для учасників АТО та малозабезпечених сімей

©️Марьям/фейсбук
©️Марьям/фейсбук
©️Марьям/фейсбук
©️Марьям/фейсбук
©️Марьям/фейсбук
©️Марьям/фейсбук
©️Марьям/фейсбук
©️Марьям/фейсбук
©️Марьям/фейсбук
©️Марьям/фейсбук
©️Марьям/фейсбук
©️Марьям/фейсбук
©️Марьям/фейсбук
©️Марьям/фейсбук
©️Марьям/фейсбук
28.10.2020
Оцініть статтю: 
(74 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Жіноча організація «Мар'ям», що входить до Всеукраїнської асоціації «Альраід», безоплатно допомогла нужденним продуктами харчування, одягом, взуттям, предметами гігієни.

Підтримку небайдужих мусульман (кошти, продукти харчування, одяг, які зібрали парафіяни столичної мечеті і небайдужі кияни) відчули учасники АТО, малозабезпечені сім'ї Фастова і Яготина, а також підопічні кризового центру в Гореничах.

Активістки дякують і небайдужим, які допомогли, і тим, кому була адресована допомога, за можливість зробити добру справу.

Про це йдеться в публікації на сторінці організації «Мар’ям» у соцмережі Фейсбук.

«Як ви гадаєте, хто повинен дякувати за добро — той, кому зробили або той, хто зробив? На поверхні відповідь: «той, кому зробили».

А ось в ісламі вважають, що дякувати повинен також той, хто зробив. І знаєте, за що? За те, що прийнявши дар, людина дала можливість іншому зробити добру справу й отримати у такий спосіб нагороду, незрівнянну з розміром пожертви.

Здоров'я душі — ось про яку нагороду йдеться. Як з роками черствіє душа лікаря, який бачить людські страждання щодня на роботі, так черствіють і наші душі в щоденних земних клопотах. І тільки добрим вчинком, зробленим щиро, з любов'ю і турботою, ми пом’якшуємо своє серце. Ось чому не можна віддавати непотрібне, старе, порване — у такий спосіб Ви лише позбудетеся від мотлоху в квартирі. А спробуйте подарувати нужденній людині свій улюблений теплий светр — і Ви очманіє від тієї теплоти і радості, яка розіллється Вашим тілом! Саме так, з любов'ю і турботою, активісти організації «Мар'ям» організували збір ПОТРІБНИХ речей і продуктів», — пишуть активістки, виділивши КАПСЛОКОМ слово «потрібних».

Як повідомляють мусульманки, на заклик відгукнулося чимало людей.

«Як наслідок, ми допомогли продуктами харчування, одягом, взуттям, предметами гігієни <...> Ми дякуємо людям, які прийняли цей добрий дар! Нехай Аллаг Всевишній допоможе їм подолати випробування! Барака Аллаг фікум, нехай Аллаг Всевишній обдарує всіх небайдужих людей найкращою з нагород — ЗДОРОВ'ЯМ ДУШІ».

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.