Авторитетний історик з Туреччини зустрінеться зі студентською молоддю київських університетів

Авторитетний історик з Туреччини зустрінеться зі студентською молоддю київських університетів
Турецький історик проведе низку зустрічей з викладачами та студентами вищих навчальних закладах української столиці.
12.12.2017
Оцініть статтю: 
(493 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Відомий науковець з Туреччини Мехтет Емін Максудоглу, авторитет якого в питаннях історії Османської імперії та кримознавства не піддається сумніву, проведе низку зустрічей з викладачами та студентами вищих навчальних закладах української столиці.

Можливістю не просто послухати лекцію «Переосмислення історичних концепцій в контексті Османської імперії» знаменитого історика, а й поспілкуватися з ним, поставити йому запитання вже 15 грудня скористаються в Київському лінгвістичному університеті і на двох майданчиках «Києво-Могилянської академії»: о 15:00 Мехмет Максідоглу відвідає Центр «Кримські студії» ім. Ісмаіла Гаспринського, а о 16:00 — музей цього вишу (вул. Сковороди, 2).

Як раніше повідомляв «Іслам в Україні», у Києві 14 грудня о 10:00 за адресою вул. Івана Кудрі, 33 розпочне свою роботу Міжнародна науково-практична конференція «Мусульманська спадщина в Південній Україні: історія, культура, релігія». У програмі форуму зазначені провідні дослідники у галузі сходознавства з України, Білорусі, Молдови й Туреччини. Участь у ньому візьме й Мехмет Максудоглу.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.