Бути чи не бути україномовним радіопрограмам «Голосу Криму»?

Бути чи не бути україномовним радіопрограмам «Голосу Криму»?
Бути чи не бути україномовним радіопрограмам «Голосу Криму»?
17.07.2017
Оцініть статтю: 
(475 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У зв’язку з виходом в ефір останнього випуску радіопрограми «Голос Криму» на хвилях українського радіо громадська організація «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» оприлюднила публічне звернення (наводимо повністю).

Сьогодні вийшла остання радіопрограма «Голос Криму» на хвилях українського радіо за підтримки громадської організації «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім». Особиста подяка журналістам й активістам, хто працював над ефірами україномовної радіопрограми «Голос Криму», а саме Олені Халімон, Людмилі Щекун та Сергію Мокренюку.

Рівно два роки поспіль, завдяки громадськості з Криму та партнерам нашої організації, ми змогли утримувати інформаційний радіомедійний україномовний простір щодо Криму.

Сьогодні офіційно передаємо цю естафету кримчанам, що є представниками центральних державних органів влади України, а саме виконувачу обов`язки міністра інформаційної політики України Еміне Джапаровій, першому заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юсуфу Куркчі, члену Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергію Костинському та виконавчому директору Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Олександру Лієву…

Офіційні листи від ГО «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» вже надіслані. Вирішення питання потребує найшвидшого часу. Це тест Вам, шановні кримчани-представники центральних органів виконавчої влади і держави загалом, на дозрілість у вирішенні цього питання. Бо Крим — це Україна! Деокупація триває, чи не так? Бути чи не бути україномовним радіопрограмам «Голосу Криму»?

З повагою, члени Координаційної ради ГО «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

Подію на своїй сторінці в соцмережі Facebook прокоментував координатор ГО «Таврійська гуманітарна платформа», відомий український вчений Андрій Іванець, який і розмістив текст звернення:

— Активісти української громади Криму, які через російську агресію опинилися на материку, прагнуть підтримувати свою ідентичність та україномовний простір загалом. Важливим інструментом для цього є ЗМІ. Меті інформування жителів материка про життя на окупованій південній частині України та кримчан про події на вільній частині країни слугувала і програма «Голос Криму». Два роки активні українці з півострова знаходили не тільки сили, а й фінанси для творення цього продукту. Чи вдасться їм продовжити справу створення україномовних передач про Крим? Відповідь залежить від небайдужості громади і держави.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.