Фільм українського режисера-мусульманки Тетяни Сучкової відзначили на міжнародному конкурсі

Фільм українського режисера-мусульманки Тетяни Сучкової відзначили на міжнародному конкурсі
Фільм українського режисера-мусульманки Тетяни Сучкової відзначили на міжнародному конкурсі

Короткометражний фільм «Одесит — моя національність» виробництва студії «Ехо Медіа» був окремо відзначений на міжнародному конкурсі ADAMI Media Prize-2018. Про це йдеться в офіційному повідомленні організаторів премії «ADAMI Media за культурне різноманіття у Східній Європі».

— Після інтенсивного робочого засідання в Одесі (Україна) премія «ADAMI Media за культурне різноманіття у Східній Європі» має честь оголосити своїх номінантів конкурсу «Премія» премії ADAMI Media Awards 2018 року, — такі слова передують наведеному списку переможців.

Засідання журі ADAMI відбулося в Impact Hub Odessa. 22 міжнародних членів журі отримали завдання вибрати кандидатів та лауреатів з 311 представленої творчої роботи організацій телевізійного мовлення, онлайн-відео та веб-сторінок, що висвітлюють національне, етнічне, релігійне та культурне різноманіття з шести країн Східного партнерства Європейського Союзу (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна). До складу журі входили представники телерадіоорганізацій, інтернет-ЗМІ та міжнародні організації країн Західної Європи та Східного партнерства.

Фільм «Одесит — моя національність» у цікавий спосіб зображує всю культурну розмаїтісь цього міста. Це підкреслив й один з членів журі Абдуджаліл Абдурасулов:

— Були роботи, які ми хотіли відзначити окремо, оскільки вони залишили дуже глибоке враження… У відео «Одесит — моя національність» зображена уся палітра — етнічна та релігійна, яка існує у цьому чудовому місті.

Команда, яка працювала над цим фільмом, також інтернаціональна і складається з людей, що сповідують різні релігії. Як відзначила режисер фільму та одна з авторів ідеї Тетяна Сучкова:

— Ми любимо свою справу, маємо багаторічний практичний досвід у створенні різноманітного медіа-контенту — від виробництва рекламного продукту соціальної тематики до художніх та документальних фільмів. Але подібні відзнаки, які ще раз підкреслюють усе різноманіття та багату палітру українського національного та релігійного життя, є вкрай важливими для нас — як для мусульман, так і для всього українського суспільства. В «Ехо Медіа» ми завжди намагаємося зосереджувати увагу на людині, її цінності, а тому дуже обережно ставимося до своїх героїв. Сподіваюся, що глядачі також оцінять нашу роботу, — відзначила вона.

Згідно з повідомленням організаторів конкурсу, серед цьогорічних номінантів є ще декілька представників України. Це телеведуча СТБ Ольга Кречко в номінації «Новини», проект «Наші інші» інтернет-журналу «Українці» авторства Олесі Яремчук та «Шлях до культури: Етнічні тури Херсона та Півдня України» Миколи Хоманюка серед веб-сторінок.

Церемонія остаточного визначення та нагородження переможців конкурсу відбудеться наприкінці листопада у Молдові.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.