На «Медвін: Книжковий світ-2018» презентують український переклад книги Мухаммада Асада

На «Медвін: Книжковий світ-2018» презентують український переклад книги Мухаммада Асада
На «Медвін: Книжковий світ-2018» презентують український переклад книги Мухаммада Асада

Книга відомого у світі письменника, журналіста, перекладача та дипломата львів’янина Мухаммада Асада «Шлях до Мекки» в перекладі українською нарешті прийшла до київського читача. Першими про існування українського перекладу нещодавно дізналися відвідувачі книжкового форуму у Львові, а тепер її буде презентовано й у рамках 17-го Київського міжнародного книжкового ярмарку «Медвін: Книжковий світ-2018» 4 листопада о 16:00.

Незважаючи на те, що ця книга є бестселером, який перевидавався великими накладами багатьма мовами світу (лише англійською — 14 разів), і є затребуваною серед дуже широкого кола читацької аудиторії, її українських перекладів досі не існувало. Ініціатива активістів Всеукраїнської асоціації «Альраід» виправила ситуацію на користь українського читача, який нарешті отримав можливість стати супутником в духовній подорожі Мухаммада Асада.

«Шлях до Мекки» — книга, написана Мухаммадом Асадом 1954 року, яку він подає як «історію відкриття ісламу європейцем», — насправді зовсім не схожа на традиційну мусульманську літературу. Автор пише про європейське бачення Сходу та ісламу, про те, що основна проблема мусульманських спільнот полягає в суспільно-політичній пасивності самих мусульман. Але це не «програма реформування» мусульманського світу, а, насамперед, книга про Схід як такий. Уважність автора до деталей зацікавить тих, кому цікавий конкретно «ісламський зріз» тексту, й тих, кого приваблює Схід загалом.

Презентацію проведе автор передмови до книги, відомий український науковець, сходознавець, голова Центру ісламознавчих досліджень НУ «Острозька академія», перекладач смислів Корану українською мовою Михайло Якубович.

Видання можна буде придбати на ярмарку з 2 до 4 листопада на території НСК «Олімпійський» за адресою вул. Велика Васильківська, 55.

Контактна особа Олег — 063-561-94-12.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.