В ІКЦ Києва відбудеться зустріч з поетесою Вікторією Абу-Кадум

В ІКЦ Києва відбудеться зустріч з поетесою Вікторією Абу-Кадум
Вікторія Абу-Кадум (Бричкова), відома як поетеса, днями приїхала на Батьківщину.
В ІКЦ Києва відбудеться зустріч з поетесою Вікторією Абу-Кадум
Мусульманка українського походження, що живе в Йорданії та була однією з ініціаторів створення осередку української культури «Українська хата в Йорданії»
В ІКЦ Києва відбудеться зустріч з поетесою Вікторією Абу-Кадум
В ІКЦ Києва відбудеться зустріч з поетесою Вікторією Абу-Кадум
16.01.2018
Оцініть статтю: 
(517 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

«...Чи то волею Бога, чи волею долі

Зовусь ЕМІГРАНТКА.

Вже давно для своїх — не своя,

Для чужих — не чужа...

Хоч незнані вітри

Занесли у пустелі слов’янку —

Під арабським убором

Тремтить українська душа»

Мусульманка українського походження, що живе в Йорданії та була однією з ініціаторів створення осередку української культури «Українська хата в Йорданії», Вікторія Абу-Кадум (Бричкова), до того ж відома як поетеса, днями приїхала на батьківщину. Крім відвідин близьких і рідних, пані Вікторія матиме зустрічі з шанувальниками її творчості в різних установах, виступить перед нацгвардійцями, а також візьме участь у кількох радіопередачах.

Зрозуміло, що Вікторія відповіла згодою на запрошення одновірців і в середу завітає до Ісламського культурного центру Києва, де відбудеться зустріч з читачами — мусульманами й немусульманами, з тими, хто вже знайомий з творчістю пані Абу-Кадум, і тими,  хто лише відкриватиме для себе  скарбницю  її поезії. Як обіцяє авторка, вона не відмовиться прочитати  вірші зі своєї збірки «Птахом перелітним», що наприкінці минулого року була видана в Йорданії та презентована в посольстві України в цій країні.

Присутні також зможуть безпосередньо поспілкуватися з пані Вікторією, розпитати про особливості  життя українських громадян у Йорданії, діяльність культурного центру «Українська хата…»

Ті кияни, хто не  зможе з якихось причин бути присутнім на зустрічі в ІКЦ,  матимуть змогу поставити питання  гості з Йорданії в прямому ефірі цього ж дня, в середу, — на «Воскресіння. Живе радіо» о 17:10. Аудіотрансляція буде доступна на сайті радіо, відеотрансляція  — на сторінці  в соцмережі «Фейсбук» у режимі реального часу. Участь Вікторії в передачах на інших радіостанціях ми анонсуємо.

Нагадаємо, «Іслам в Україні» вже писав про творчість Вікторії Абу-Кадум, що її називають «посол українського поетичного слова в Йорданії», і про першу річницю діяльності культурного центру, співзасновницею якого є пані Вікторія. Згадували ім’я поетеси і в зв’язку з трагічною подією — загибеллю патріотки Аміни Окуєвої. На вшанування її пам’яті Вікторія Абу-Кадум написала вірш «Солдат у хіджабі з ясними очима».

Тож чекаємо охочих зустрітися з поетесою Вікторією Абу-Кадум 17 січня о 13:00 в Ісламському культурному центрі Києва, вул.Дегтярівська, 25а.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.