В Одесі відбудеться презентація альбому і виставки-експозиції «Заручники окупації»

©©© ️КРЦ
©©© ️КРЦ
07.10.2020
Оцініть статтю: 
(95 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У четвер, 8 жовтня 2020 року, о 16-00 в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського (вул. Троїцька, 49/51) відбудеться презентація альбому і виставки-експозиції «Заручники окупації», присвяченої долі кримськотатарських сімей, які стали заручниками окупації Криму.

Як живуть ці люди? Як змінилося їхнє життя? Які труднощі їм доводиться долати? Як борються за світле майбутнє? Про що мріють?

Як повідомляє Кримськотатарський ресурсний центр (КРЦ), відповіді на ці запитання жителі і гості Одеси зможуть отримати на заході, організованому КРЦ й Одеською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. М. Грушевського за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

«Запрошуємо Вас на знайомство з 20-ма історіями наших співвітчизників: 10 — внутрішньо переміщених осіб, 10 — сімей, які проживають у тимчасово окупованому Криму. Захід проводитиметься з урахуванням усіх норм карантинного режиму і за умови дотримання всіх карантинних обмежень, — йдеться у повідомленні. — Віримо, що така практика буде сприяти налагодженню міжкультурного і міжрелігійного діалогу, приверненню уваги органів державної влади і міжнародної спільноти до проблем кримськотатарського народу і незаконної анексії Криму, а також буде сприяти дотриманню прав корінного народу Криму і якнайшвидшій деокупації півострова».

Як нагадує КРЦ, 26 лютого 2020 року в Києві відбулася презентація альбому і виставки-експозиції «Заручники окупації», яка розповідає про долю 20-ти кримськотатарських сімей після анексії півострова.

10 березня виставка відкрилася у Вінниці, 24 вересня — у Дніпрі.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.