Азербайджанські журналісти розкажуть про Галичину

Азербайджанські журналісти розкажуть про Галичину
Азербайджанські журналісти розкажуть про Галичину
01.07.2016
Оцініть статтю: 
(277 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Триває ініційований Посольством України в Азербайджанській Республіці та підтриманий азербайджанською авіакомпанією AZAL, телеканалом Space, а також інформаційними агентствами Interfax Azerbaijan та SalamNews проект щодо висвітлення теми України в Азербайджані, її туристичного потенціалу, культури, традицій, а також інформування братнього народу щодо реальної ситуації в нашій країні.

Це вже третій етап масштабного проекту з висвітлення української тематики азербайджанськими журналістами серед місцевого населення. Попередні два включали візит груп азербайджанських журналістів до Києва (в лютому 2013 р.) та Івано-Франківської області (в грудні 2015 р.).

Як повідомляє прес-служба Посольства України в Азербайджанській Республіці, візит представників телеканалу Space і згаданих інформаційних агентств Interfax Azerbaijan та SalamNews, інфотур з відвіданням ними м. Львова, а також найвідомішого в Азербайджані українського центру здравниць та відпочинку м. Трускавця завершаться 3 липня.

Очікується, що азербайджанські журналісти підготують ґрунтовний відео- та фотоматеріал про подорож до зазначених міст Галичини, що сприятиме кращій обізнаності азербайджанського суспільства щодо України.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.