Катар та Україна мають обопільний інтерес до активізації співпраці

Катар та Україна мають обопільний інтерес до активізації співпраці
Під час переговорів було наголошено на важливості підтримки регулярного політичного діалогу між двома державами
11.10.2017
Оцініть статтю: 
(453 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 4 жовтня перебував з робочим візитом у Державі Катар, під час якого відбулися його зустрічі з прем’єр-міністром, міністром внутрішніх справ шейхом Абдуллою бін Нассером Аль Тані, міністром закордонних справ шейхом Мохаммедом бін Абдулрахманом Аль Тані та міністром закордонних справ Султаном Аль-Мрейхі.

Під час переговорів було наголошено на важливості підтримки регулярного політичного діалогу між двома державами, підкреслено обопільний інтерес до активізації торговельно-економічної та інвестиційної співпраці, відзначено потенціал для поглиблення енергетичного співробітництва та взаємодії у сфері сільського господарства.

Катарській стороні було висловлено подяку за послідовну позицію та підтримку міжнародних ініціатив України, спрямованих на захист суверенітету, незалежності та територіальної цілісності нашої держави.

Під час перебування у м. Доха Павло Клімкін зустрівся також із членом правлячої родини Катару, головою Ради директорів катарської будівельно-девелоперської компанії «Аамаль», заступником глави правління «Фейсал Холдингу» шейхом Мухаммедом бін Фейсалом бін Касемом Аль Тані, з яким було обговорено перспективи залучення катарського приватного капіталу для інвестування у такі сектори української економіки, як нерухомість, медично-рекреаційний туризм, готельний бізнес тощо.

Павло Клімкін дав інтерв’ю представникам провідних ЗМІ Катару, в якому висвітлив основні пріоритети українсько-катарських взаємин із акцентом на важливості розширення договірно-правової бази двосторонніх відносин шляхом скорішого укладення низки готових до підписання міжурядових угод торговельно-економічного характеру.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.