Оголошено акцію «До школи готовий!» — допоможемо майбутньому нашої умми здобути знання і вирости освіченими людьми!

Оголошено акцію «До школи готовий!» — допоможемо майбутньому нашої умми здобути знання і вирости освіченими людьми!
Оголошено акцію «До школи готовий!» — допоможемо майбутньому нашої умми здобути знання і вирости освіченими людьми!
17.07.2020
Оцініть статтю: 
(130 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Вже традиційно перед початком нового навчального року українські мусульмани проводять акцію «До школи готовий!», щоб допомогти малозабезпеченим родинам зібрати все необхідне для навчання дітей.

На жаль, не всі батьки через нестачу коштів можуть придбати усе з переліку потрібних канцтоварів. До того ж, проблема ускладнилася умовами й обставинами сьогодення, пов’язаними з карантином, під час якого чимало людей втратили роботу (частково чи повністю).

Особливу матеріальну скруту відчувають багатодітні родини. Втім, в українській мусульманській спільноті нужденні ніколи не залишаються наодинці з проблемами, адже одновірці завжди допомагають їм і підтримують у всіх складних ситуаціях.

Цей рік не став винятком — громадська організація «Мар’ям» звертається до небайдужих одновірців з проханням долучитися до цієї доброї справи.

«Дорогі брати і сестри, просимо вашої участі — у цей непростий для всіх час навіть 20–30 гривень будуть поміччю в придбанні необхідних канцелярських товарів. Допоможімо майбутньому нашої умми здобути знання і вирости освіченими людьми!» — йдеться у зверненні, розміщеному на сторінці голови ГО «Мар’ям» Олени Мироненко.

Кожен з нас може проявити добросердечність і до 10 серпня або переказати посильну суму на картку волонтерського відділу, або принести до Ісламського культурного центру (м. Київ, вул. Дегтярівська, 25-А) щось із того, що знадобиться школярам під час навчального процесу. Наприклад, портфель чи наплічник, зошити, щоденники, ручки, олівці, фарби для малювання (акварельні чи гуаш), альбоми для малювання, кольоровий картон для уроків праці й образотворчого мистецтва, пенали, лінійки, ластики тощо.

Постійна банківська картка волонтерського відділу «Мар’ям» для допомоги — 5168 7554 2150 4743, Мироненко Елена

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.