Фемій Мустафаєв повернувся з концертного туру Донбасом

Концертний тур українського співака, народного артиста Фемія Мустафаєва на Донбасі
21.03.2016
Оцініть статтю: 
(395 оцінки)
Собкор
Зображення користувача Собкор.

У Донецькій і Луганській областях за підтримки Міністерства культури України в рамках культурно-мистецького проекту «Тарас Шевченко. Солоспіви» пройшов концертний тур українського співака, народного артиста Фемія Мустафаєва. Програма за участі заслуженого діяча мистецтв Анжели Ярмолюк та доктора філософських наук, голови правління Товариства «Знання» України Василя Кушерця складалась з творів українських композиторів-класиків на слова Тараса Шевченка. Діячі культури виступали з благодійними концертами у містах Донбасу дванадцять днів, а повернувшись до Києва, дали 18 березня прес-конференцію в Укрінформі.

За словами Фемія Мустафаєва, тур пройшов прекрасно, бо концерти збирали повні зали, де було багато молоді. Співак підкреслив, що розмовляв з пересічними громадянами України, дізнався, чим і як вони живуть, про що думають, які в них бажання.

− Я думаю, що зараз настав час збирати каміння, яке ми 20 років розкидали. Якщо б те, що ми зараз робимо, починалось у 90-х роках, думаю, на Сході б такого не сталося, − заявив Фемій Мустафаєв.
За словами діяча культури, на Донбасі «люди чекають допомоги від Києва, якщо не буде цієї допомоги, ми просто їх втратимо». Співак підкреслив, що за ці два роки ідеологічної допомоги люди так і не отримали.

Довідка:

Фемій Мансурович Мустафаєв (нар. 1 листопада 1952 Узбецька РСР) − відомий український співак кримськотатарського походження, володар ліричного баритона, народний артист України, професор Київського університету імені Бориса Грінченка, лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.