«Коранічні історії» та «Ісламська етика» - онлайн-уроки для дітей

«Коранічні  історії» та  «Ісламська етика» - онлайн-уроки для дітей
«Коранічні історії» та «Ісламська етика» - онлайн-уроки для дітей
14.05.2020
Оцініть статтю: 
(136 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Ісламський культурний центр м.Києва в умовах карантину багато курсів, лекцій, занять перевів в онлайн-режим. Не забули й про наймолодших мусульман - для них запроваджено онлайн-уроки «Коранічні  історії» (щонеділі) та «Ісламська етика» (щосуботи).  

 Як йдеться на сторінці жіночої організації «Мар’ям» в соцмережі Фейсбук, заняття  розроблені з урахуванням віку маленьких слухачів, вони адресовані дітям від 6 до 10 років.

Для того, аби дитина долучилася до занять, їхнім батькам або старшим родичам треба  отримати посилання на уроки, написавши в особисті повідомлення за номером організації в Вайбер: +38(093) 518 09 43.

Нагадаємо, Українська рада з фатв і досліджень дала шаріатський висновок щодо карантинних заходів через загрозу поширення коронавірусу, відповідно до якого небажані відвідуваня мечеті або інших громадських місць. Тож за цих умов перенесення курсів та лекцій в інернет-простір є чудовий вихід з ситуації.

Також нагадаємо, що гімназія «Наше майбутнє», що діє при Ісламському культурному центрі столиці, з самого запровадження протиепідемічних заходів організувала дистанційне онлайн-навчання за принципом відеоконференцій з можливістю зворотного зв’язку в реалльному часі. 

В київському ІКЦ потурбувалися й про дорослих - для них теж організовано онлайн-лекції й уроки від імамів мечетей Духовного управління мусульман України  «Умма».

 Ліга мусульманок України також запровадила онлайн-навчання для сестер, які прагнуть навчитися правильному читанню Священної книги, вивчити правила таджвиду чи завчити коранічні сури напам’ять за допомогою вчительки ( п’ятеро вчительок, три з яких — хафізи).  Також Ліга мусульманок України потурбувалась і про цикл онлайн-лекцій та тренінгів для жінок з актуальних питань сьогодення, а також з підготовки та проведення місяця посту й молитви з максимальною користю для себе та всієї сім’ї, які проводять  дипломовані психологи, педагоги, єристи (в тому числі - магістр шаріатського права).

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.