Українські мусульманки під час карантину стануть слухачками безкоштовних онлайн-курсів Корану й таджвиду

Українські мусульманки під час карантину стануть слухачками безкоштовних онлайн-курсів Корану й таджвиду
Українські мусульманки під час карантину стануть слухачками безкоштовних онлайн-курсів Корану й таджвиду
10.04.2020
Оцініть статтю: 
(96 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Цього року благословенний місяць посту й молитви — Священний Рамадан — розпочнеться ввечері 23 квітня, а першим днем урази стане 24-те.

Часу до цих дат залишається обмаль, але й за цей період можна вдосконалити свої знання змісту Корану і вміння правильного читання Книги мудрості; збагатитися вивченням напам’ять сур Священної Книги; поглибити і зміцнити свої наміри краще усвідомити Божественну мудрість Послання.

Хоч як дивно це звучить, але карантин, запроваджений через загрозу поширення важкої інфекційної хвороби, сприяє більше, аніж зазвичай, нашому саморозвиткові, адже в таких умовах у людей з’явився час для роздумів про всемогутність Творця, і для того, аби більш усвідомлено слідувати настановам пророка Мухаммада (мир йому та благословення), який у своїх хадисах проголошував прагнення до знань обов’язком кожного мусульманина. Та й у Корані зафіксовано шанобливе ставлення до знання, що облагороджує людину, бо віра і знання — основні вимоги, які висуває Всевишній людям.

Тож не дивно, що одразу ж після запровадження карантину до Ліги мусульманок України почали звертатися — й щодня все більше — послідовниці ісламу з проханням організувати онлайн-навчання для жінок, щоб вірянки могли використати цей непростий час з найбільшою користю для душі, серця і розуму й увійти в місяць посту якомога більше підготовленими. Особливо палкі прохання запровадити такі онлайн-курси надходили від мусульманок, що живуть у невеликих населених пунктах, у яких немає мечеті,  і де іноді вони — єдині послідовниці ісламу. Тож такий формат занять допоможе вирішити не лише питання навчання, а й компенсує нестачу спілкування з одновірцями.

Як розповіла кореспондентові нашого видання очільниця Ліги мусульманок України Ольга Фриндак, побажання сестер взяли до уваги — онлайн уроки розпочнуться вже з 13 квітня.

«Враховуючи прохання сестер, які бажають якнайкраще підготуватися до Рамадану в умовах карантинних обмежень, Ліга мусульманок України спільно з Українською Асоціацією з вивчення Корану розпочинає онлайн-навчання для сестер, які прагнуть навчитися правильному читанню Священної книги, вивчити правила таджвиду чи завчити коранічні сури напам’ять за допомогою вчительки (буде п’ятеро вчительок, три з яких — хафізи), — зазначає пані Фриндак. — Заняття (програмою передбачено також 5 онлайн-уроків таджвіду українською мовою) і спілкування відбуватимуться завдяки використанню Viber чи WhatsApp або програми віддаленого конференц-зв’язку Zoom».

Як розповіла Ольга Фриндак, щоб стати слухачкою таких онлайн-курсів, треба заповнити анкету за посиланням.

Буде сформовано навчальні групи для онлайн-навчання відповідно до рівня знань зареєстрованих учасниць.

Навчання — безкоштовне. Заняття розпочнуться з 13 квітня.

Деталі за номером +380 (99) 788 34 33 (тільки через повідомлення у Viber).

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.