Карантин міняє плани, але не наміри: Ліга мусульманок України проведе цикл лекцій для жінок перед Рамаданом

Розпочинається цикл вже у четверг.
15.04.2020
Оцініть статтю: 
(66 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

З наближенням священного Рамадану серед українських мусульман зазвичай активізується просвітницька робота громадських мусульманських організацій, зокрема жіночих. Відбуваються різноманітні курси, тренінги, лекції, щоб увійти в благословен ний час посту з глибшим розумінням, усвідомленням його значення та смислів. На жаль, цього року плани були геть порушені загрозою поширення коронавірусної інфекції та оголошеним карантином.

— Плани — так, порушені, але не наміри, — кажуть у Лізі мусульманок України (ЛМУ). — Намірам проводити освітню та роз’яснювальну роботу серед сестер ніщо не завадить, до того ж сучасні технології дозволять значно розширити аудиторію та географію учасниць заходів, курсів та лекцій.

Як повідомила очільниця Ліги мусульманок України Ольга Фриндак, організація розпочинає серію прямих ефірів для жінок.

— Трансляції являтимуть собою відеолекції з актуальних питань підготовки та проведення місяця посту й молитви з максимальною користю для себе та всієї сім’ї. Більшість лекцій будуть онлайн-конференціями з можливістю спілкування аудиторії та ведучих, відповідей на питання, обміну думками.

Пані Ольга уточнила, що онлайн-зустрічі — винятково для жінок. Кожна трансляція починатиметься о 20:00 та триватиме до 21:00. Формат: до 30 хвилин — виступ лектора, решта часу — відповіді на питання сестер, обмін думками. 

Посилання на ефіри розміщуватимуться на сторінках ЛМУ в соцмережах Facebook, Instagram, а ще в Тelegram-группі.

Розклад і теми занять

Четвер, 16 квітня — Instagram-сторінка «Мусульманки України», 20:00. Тема — «Вигоряння» в умовах карантину. Як наповнити й підтримати себе?» Лекторка — психолог, мати 8 дітей, голова ЖО «Сафія» Танзіля Іса.

П’ятниця, 17 квітня, Instagram-сторінка «Мусульманки України», 20:00. Тема — «Фікг посту та жіночі питання». Лекторка — Анастасія Радовелюк, магістр шаріатських наук.

Понеділок, 20 квітня, Instagram-сторінка «Мусульманки України», 20:00. Тема — «Рамадан і діти». Лекторка — Жинан Рубченкова, автор дитячих оповідань.

Четвер, 23 квітня, Instagram-сторінка «Мусульманки України», 20:00. Тема — «Рамадан і Коран». Лекторка — хафіза Корану Віра Фриндак.

Неділя, 26 квітня, Facebook-трансляція на сторінці «Мусульманки України» через програму GoToMeeting, 20:00. Тема — «Як максимально відчути Рамадан?» Лекторка — Руслана Марцінишина, директор гімназії «Наше майбутнє».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.