Шкільні програми поповняться творами кримськотатарської літератури

У шкільний курс української літератури додадуть години для вивчення кримськотатарської літератури. Така пропозиція надійшла від робочої групи, що вже півроку працює при Міністерстві
У шкільний курс української літератури додадуть години для вивчення кримськотатарської літератури. Така пропозиція надійшла від робочої групи, що вже півроку працює при Міністерстві
31.03.2016
Оцініть статтю: 
(325 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У Міністерстві освіти і науки України за участю міністра Сергія Квіта, Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва відбулися громадські слухання на тему «Відродження та розвиток кримськотатарської мови та літератури в Україні».

Сергій Квіт наголосив, що кримськотатарська мова сьогодні займає особливе місце в діяльності Міністерства, зокрема, новий офіційний веб-сайт МОН України передбачає створення розділів кримськотатарською.

Директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко, який також брав участь у заході, підкреслив, що була проведена значна робота з випуску підручників кримськотатарською мовою, якими були забезпечені усі навчальні заклади з кримськотатарською мовою викладання.

Окрім того, у шкільний курс української літератури додадуть години для вивчення кримськотатарської літератури. Така пропозиція надійшла від робочої групи, що вже півроку працює при Міністерстві.

− Робоча група ухвалила рішення, що в курс української літератури будуть включені 1−2 години вивчення кримськотатарської літератури. Сьогодні вона майже закінчила складання списку творів, які увійдуть в шкільну програму, − цитує слова Юрія Кононенка офіційний сайт Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, як вже повідомляв Іслам в Україні, на цьому ж засіданні було репрезентовано проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження латинського алфавіту кримськотатарської мови».

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.