Генсек ООН не згоден з Президентом США щодо статусу Єрусалиму

Генсек ООН не згоден з Президентом США щодо статусу Єрусалиму
© ООН: Глава ООН: Статус Єрусалиму потрібно вирішувати за столом переговорів
07.12.2017
Оцініть статтю: 
(321 оцінка)
editor
Зображення користувача editor.

Статус Єрусалиму має бути визначений у рамках двосторонніх переговорів, на основі відповідних резолюцій Ради Безпеки та Генеральної Асамблеї ООН і з урахуванням інтересів палестинської та ізраїльської сторін.

Як передає Центр новин ООН, про це в середу, 6 грудня, заявив Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.

— Обійнявши посаду Генерального секретаря, я з першого ж дня постійно виступаю проти будь-яких односторонніх заходів, які підривали б перспективи миру для ізраїльтян і палестинців, — заявив глава ООН після того, як Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю.

— Рішення щодо Єрусалиму повинні бути ухвалені в рамках домовленостей щодо остаточного статусу безпосередньо між двома сторонами на основі відповідних резолюцій Ради Безпеки та Генеральної Асамблеї ООН з урахуванням законних інтересів як палестинської, так й ізраїльської сторін, — сказав Генеральний секретар ООН, виступаючи перед журналістами.

— Я розумію, які тісні зв’язки багатьох людей з Єрусалимом. Так було протягом століть і так буде завжди. І в цей тривожний момент я хочу однозначно заявити: альтернативи рішенню про дві держави немає. Немає запасного плану, — додав глава ООН.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.