В Анкарі з’явилася бібліотека української літератури

В Анкарі з’явилася бібліотека української літератури
17.01.2018
Оцініть статтю: 
(393 оцінки)
admin
Зображення користувача admin.

Громадська організація «Українська спілка» запрошує всіх охочих «зануритися» в українську літературу, відвідавши новостворену бібліотеку з україномовними книгами в Анкарі.

Як йдеться у повідомленні організації, наразі в бібліотеці налічується до 1500 примірників художньої та навчальної літератури.

 — Ласкаво просимо до офісу ГО «Українська спілка» за адресою: Hatay sk 6/5, Kızılay, Ankara, де й, власне, знаходиться бібліотека, — пишуть засновники.

Серед умов користування бібліотекою — обмеження за часом тримання книг «на руках» (не довше 14 днів лише із попередженням), про прихід до бібліотеки треба завчасно повідомляти, адже спілка є громадською організацією волонтерів, тому не має працівника, який би постійно знаходився в офісі. Домовитися про зустріч можна за телефоном: +90 537 484 57 15 (Галина), +90 539 819 45 77 (Юлія) або електронною поштою.

Вартість членського квитка складає 10 лір на рік (75 гривень 46 коп. за курсом на 17.01.2018 р.). Книги видаються під заставу у 10 лір за кожне видання; за умов належного користування книгами та поверненні їх до бібліотеки у встановлений термін застава повертається повністю.

Для того, аби мати змогу користуватися бібліотекою, необхідно отримати обліковий запис і членський квиток. Тобто ГО «Українська спілка» не просто прагне популяризувати українську літературу, а й залучити якнайбільше добровольців до громадської діяльності.

Записатися в бібліотеку та взяти книги можна щовівторка, четверга, п’ятницю і суботу. Для зручності діє електронний каталог.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.