Іслам в Україні
Published on Іслам в Україні (https://islam.in.ua)

Головна > Культура > За шість тижнів виставку «Ісламське мистецтво» в Абу-Дабі відвідали понад 30 тис. чоловік

За шість тижнів виставку «Ісламське мистецтво» в Абу-Дабі відвідали понад 30 тис. чоловік

Виставку «Ісламське мистецтво: скарби Нассера Д. Халілі» у галереї готелю «Емірейтс Пелис» в Абу-Дабі, яка відкрилася наприкінці січня і закінчиться 22 квітня, відвідали вже понад 30 тис. чоловік.

«Середня кількість відвідувачів на день коливається від 700 до 1100 чоловік у вихідні», - сказав Його величність Мубарак Аль-Мухаірі (Mubarak Al Muhairi), генеральний директор Управління Абу-Дабі з туризму.

«Рівень інтересу перевершив наші початкові очікування і дозволив нам упевнено планувати додаткові експозиції світового класу, які ми сподіваємося привезти в цю галерею».

Виставку відвідали представники десятків національностей і вікових груп, що доводить життєздатність принципів «освіти в області мистецтва», розроблених Компанією з розвитку туризму та інвестицій, яка привезла виставку в Емірати.

На виставці представлена унікальна колекція предметів ісламського мистецтва, що входять до відомої колекції Халілі, багато з яких вперше експонуються на Близькому Сході.

Виставка отримала особливу оцінку викладачів Абу-Дабі, які приводять сюди своїх учнів. Вхід на виставку безкоштовний, хоча відвідувачі за бажанням можуть зробити пожертвування до Фонду Еміратів - філантропічної організації з реалізації культурних проектів в ОАЕ.

Влада впроваджує ряд ініціатив з перетворення столиці ОАЕ на всесвітній культурний центр. Острів Саадія, що лежить в 500 метрах від узбережжя Абу-Дабі, стане місцем розташування найбільшого культурного центру світового рівня, де буде розміщений Національний музей Шейха Заєда, місцеві варіанти музеїв Гуггенхайму і Лувру, зал для глядачів та морський музей.

За матеріалами Ислам для всех

13.03.2008

Книги

  • Коран. Переклад смислів українською мовою
    Коран. Переклад смислів українською мовою
  •  видатний львів'янин та ісламський діяч «Випереджаючи свій час»
    Мухаммад Асад: видатний ісламський діяч. «Випереджаючи свій час»
  •  Мухаммад (Життєпис Пророка на основі найбільш ранніх джерел)
    Мухаммад (Життєпис Пророка на основі найбільш ранніх джерел)
  • Цілі шаріату (Макасід аш-шаріа)
    Цілі шаріату (Макасід аш-шаріа)
  • Сучасний підхід до Корану та Сунни. Під ред. Махмуда Аюба
    Сучасний підхід до Корану та Сунни
  • Іджтіхад та оновлення. Саїд Шаббар
    Іджтіхад та оновлення
  • Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі. Бенауда Бенсаїд
    Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі
  • Тадждід, іслях та цивілізаційне оновлення в ісламі. Мохаммад Хашім Камалі
    Тадждід, іслях та цивілізаційне оновлення в ісламі
  • З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії. Теймур Атаєв
    З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії
Всі книги

Лінк на джерело: https://islam.in.ua/ua/kultura/za-shist-tizhniv-vistavku-islamske-mistectvo-v-abu-dabi-vidvidali-ponad-30-tis-cholovik