Іслам в Україні
Published on Іслам в Україні (https://islam.in.ua)

Головна > Культура > Кримські татари вирішили пропагувати своє мистецтво

Кримські татари вирішили пропагувати своє мистецтво

23-25 травня в Бахчисараї (Крим) відбудеться Перший Міжнародний кримськотатарський фестиваль «Бахчисарай - 2008».

Фестиваль об`єднає кримськотатарські національні колективи з різних країн світу, повідомили УНІАН організатори «Бахчисараю - 2008».

Цілі фестивалю - пропаганда народного мистецтва кримських татар, привертання уваги громадськості до історичних, архітектурних і археологічних цінностей Бахчисараю.

«У програмі фестивалю - виступи національних колективів з Болгарії, Литви, Польщі, Росії, Румунії, Узбекистану, України і Туреччини; театралізовані вистави і конкурси; виставки майстрів народної творчості; зустрічі з кримськотатарськими художниками і письменниками», - повідомили організатори.

Крім того, будуть організовані екскурсії в печерне місто Чуфут-Кале; у Ханський палац тощо. Також у рамках фестивалю «Бахчисарай - 2008» буде організована робота 10 національних павільйонів: білоруського, болгарського, вірменського, грецького, караїмського, кримськотатарського, німецького, російського, українського, чеського.

Фестиваль організований Бахчисарайською районною державною адміністрацією, районною і міською радами.

За матеріалами УНІАН

21.05.2008

Книги

  •  історія, культура, контакти. Якубович М.М., Кралюк П.М., Щепанский
    Татари Волині: історія, культура, контакти
  • Українські просвітителі та Іслам. Соломія Вівчар
    Українські просвітителі та Іслам
  • Не заросте травою поле бою. Юнус Кандим
    Не заросте травою поле бою
  • З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії. Теймур Атаєв
    З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії
  • Тадждід, іслях та цивілізаційне оновлення в ісламі. Мохаммад Хашім Камалі
    Тадждід, іслях та цивілізаційне оновлення в ісламі
  • Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі. Бенауда Бенсаїд
    Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі
  •  плацдарм для культурної реформи. Абдул-Хамід Абу Сулейман
    Світогляд Корану: плацдарм для культурної реформи
  • Сучасний підхід до Корану та Сунни. Під ред. Махмуда Аюба
    Сучасний підхід до Корану та Сунни
  •  авторитет Корану й статус Сунни. Таха Джабір аль-Альвані
    Відновлення рівноваги: авторитет Корану й статус Сунни
Всі книги

Лінк на джерело: https://islam.in.ua/ua/kultura/krimski-tatari-virishili-propaguvati-svoie-mistectvo