Іслам в Україні
Published on Іслам в Україні (https://islam.in.ua)

Головна > Новини у країні > Малозабезпечені українські родини отримали 210 продуктових наборів від Muslime Helfen

Малозабезпечені українські родини отримали 210 продуктових наборів від Muslime Helfen

Малозабезпечені українські родини отримали 210 продуктових наборів від Muslime Helfen
Малозабезпечені українські родини отримали 210 продуктових наборів від Muslime Helfen
Малозабезпечені українські родини отримали 210 продуктових наборів від Muslime Helfen
05.06.2018

Співпраця Всеукраїнської асоціації «Альраід», Духовного управління мусульман України «Умма» і благодійного фонду Muslime Helfen з Німеччини розпочалася наприкінці 2015 року, коли Київ відвідав письменник, перекладач, релігійний та громадський діяч Ісламського центру Мюнхена Ахмад фон Деффер. Тоді гість із Німеччини приїхав з важливою місією, дорученою мусульманами-земляками: знайти в Україні надійного партнера для допомоги кримським татарам, що мусили покинути окупований півострів. З того часу німецькі послідовники ісламу не залишають поза увагою своїх одновірців з України, всіляко підтримуючи та допомагаючи їм.

Але в Рамадан, місяць посту і молитви, ця допомога з боку братів та сестер з Німеччини є особливо значимою. Зібрані пожертвування вони переказали на придбання продуктових наборів для малозабезпечених українських одновірців, адже прагнуть, аби члени цих родин могли хоча б на період Рамадану залишити думки про те, чи буде чим розговітися в іфтар, а зосередитися на поклонінні.

Акція розпочалася з роздавання в столичному Ісламському культурному центрі 40 наборів ще напередодні Рамадану — родини вимушених переселенців отримали по 2 пачки чаю, по 5 кг цукру, гречки, рису та макаронних виробів, 4 кг печива, 10 кг борошна та 3 л олії.

На цю мить таких наборів малозабезпечені переселенці з Криму та Донбасу, опікуни сиріт та інші уразливі родини отримали вже 210: 70 у Києві, 25 у Запорожжі, 15 у Львові, 55 у Дніпрі та 45 — у Новоолексіївці.

А 2 червня продуктові набори малозабезпеченим роздавали безпосередньо в ІКЦ м. Києва — їх було придбано як на пожертвування українських мусульман, так і на кошти Всесвітньої асамблеї мусульманської молоді.

Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» на своїй сторінці в соцмережі Facebook закликав бути щедрими й жертвувати садака:

— Адже від садака людина не збідніє ніколи. Пожертва ніяк не зменшить заможність людини — сказав пророк Мухаммад (мир йому!). І повідомляється в достовірному хадисі, що Пророк був щедрою людиною, а найщедрішим він був у Рамадан. І він був у Рамадан щедрішим за вільний вітер.

 

Теги: 
українські родини
допомога сім'ям
Muslime Helfen
«Альраід»
«Умма»
Садака
благодійність
Рамадан

Книги

  •  історія, культура, контакти. Якубович М.М., Кралюк П.М., Щепанский
    Татари Волині: історія, культура, контакти
  • Українські просвітителі та Іслам. Соломія Вівчар
    Українські просвітителі та Іслам
  • Не заросте травою поле бою. Юнус Кандим
    Не заросте травою поле бою
  • З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії. Теймур Атаєв
    З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії
  • Тадждід, іслях та цивілізаційне оновлення в ісламі. Мохаммад Хашім Камалі
    Тадждід, іслях та цивілізаційне оновлення в ісламі
  • Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі. Бенауда Бенсаїд
    Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі
  •  плацдарм для культурної реформи. Абдул-Хамід Абу Сулейман
    Світогляд Корану: плацдарм для культурної реформи
  • Сучасний підхід до Корану та Сунни. Під ред. Махмуда Аюба
    Сучасний підхід до Корану та Сунни
  •  авторитет Корану й статус Сунни. Таха Джабір аль-Альвані
    Відновлення рівноваги: авторитет Корану й статус Сунни
Всі книги

Лінк на джерело: https://islam.in.ua/ua/novyny-u-krayini/malozabezpecheni-ukrayinski-rodyny-otrymaly-210-produktovyh-naboriv-vid-muslime