Іслам в Україні
Published on Іслам в Україні (https://islam.in.ua)

Головна > Новини у країні > Мусульманська молодь зайнялася відродженням мечетей Криму

Мусульманська молодь зайнялася відродженням мечетей Криму

1
01.04.2011

Студентська Громадська Організація «Емель», що входить до складу Всеукраїнської асоціації громадських організацій «Альраїд», продовжує проект відродження мечетей Криму і 27 березня в черговий раз організувала поїздку в одну з мечетей півострова для того, щоб облагородити її.

Як повідомили «Іслам в Україні» у СГО «Емель», молодь Криму провела суботник у мечеті с. Віліно (Бахчисарайський р-н). Було висаджено близько сотні саджанців дерев у дворі мечеті, проведено прибирання всередині й зовні.

Варто зауважити, що на цей раз місцева община також приєдналася до молоді, яка приїхала з різних районів Криму, і відгукнулася на прибирання мечеті, не залишившись байдужою. У результаті спільної роботи мечеть трохи змінилася, і при бажанні її можна було уявити красивішою, оточеною зеленню дерев.

Відомо, що мечеть відіграє дуже важливу роль у суспільному й духовному житті мусульман. Проте, на жаль, зараз в Україні можна знайти мечеті, що відвідуються недостатньо часто й недостатньо доглянуті.

На думку організаторів, подібні заходи є кроком на шляху відродження «домів Аллаха». За допомогою таких суботників у мусульман, особливо у молоді, посилюється бажання активно брати участь у житті мечетей – осередків освіти, духовності й високої моральності.

СГО «Емель» планує продовжувати реалізацію даного проекту і сподівається, що якщо цього разу вдалося задіяти близько 25 чоловік активної молоді, то у майбутньому число небайдужих буде зростати.

Власкор.

Посилання на тему:

13 листопада ДУМК проведе суботник в мечетях і на мусульманських кладовищах

ДУМК оголосив про проведення суботника на території мечетей та цвинтарів

У керченській Джума-Джамі провели суботник

У керченській мечеті XIX століття проведуть суботник

Теги: 
Іслам у Криму
мечеть
молодь
суботник
Емель
Віліно

Книги

  •  історія, культура, контакти. Якубович М.М., Кралюк П.М., Щепанский
    Татари Волині: історія, культура, контакти
  • Українські просвітителі та Іслам. Соломія Вівчар
    Українські просвітителі та Іслам
  • Не заросте травою поле бою. Юнус Кандим
    Не заросте травою поле бою
  • З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії. Теймур Атаєв
    З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії
  • Тадждід, іслях та цивілізаційне оновлення в ісламі. Мохаммад Хашім Камалі
    Тадждід, іслях та цивілізаційне оновлення в ісламі
  • Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі. Бенауда Бенсаїд
    Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі
  •  плацдарм для культурної реформи. Абдул-Хамід Абу Сулейман
    Світогляд Корану: плацдарм для культурної реформи
  • Сучасний підхід до Корану та Сунни. Під ред. Махмуда Аюба
    Сучасний підхід до Корану та Сунни
  •  авторитет Корану й статус Сунни. Таха Джабір аль-Альвані
    Відновлення рівноваги: авторитет Корану й статус Сунни
Всі книги

Лінк на джерело: https://islam.in.ua/ua/novini-u-krayini/musulmanska-molod-zaynyalasya-vidrodzhennyam-mechetey-krimu