Іслам в Україні
Published on Іслам в Україні (https://islam.in.ua)

Головна > Новини у світі > Мусульманин став кращим спортсменом Білорусі

Мусульманин став кращим спортсменом Білорусі

Білоруська газета "Спортивна панорама" підвела підсумки 53-го конкурсу на звання кращого спортсмена і спортсменки 2011 року. Цього разу в конкурсі брала участь рекордна кількість представників мас-медіа - 138. Кращими спортсменами Білорусі-2011 були визнані Олександра Герасименя та Алім Селімов.

Алім Селімов вперше став чемпіоном світу в 22 роки в 2005-му. Цього року на чемпіонаті в Стамбулі він став двократним чемпіоном світу.

Юний спортсмен родом з Сулейман-Стальського району Дагестану. У 1998 році він приїхав до Мозиря, пізніше переїхав до Гомеля. У 2005 році Алім Селімов у складі збірної Білорусі отримав свій перший титул чемпіона світу з греко-римської боротьби.

Юнак відомий у мусульманській громаді Гомеля як активний, релігійний, віруючий мусульманин. Він завжди відвідує Джума'а-намаз. Приклад Аліма демонструє, що щира віра не тільки не заважає мусульманину в спортивних досягненнях, а й допомагає бути мужнім, терплячим і сильним.

За матеріалами islamsng.com

29.12.2011
Теги: 
azan
mosques
islam in Crimea

Книги

  • Загальне уявлення про Іслам
    Загальне уявлення про Іслам
  •  Енциклопедичний словник
    Іслам: Енциклопедичний словник
  • Коран. Переклад смислів українською мовою
    Коран. Переклад смислів українською мовою
  •  видатний львів'янин та ісламський діяч «Випереджаючи свій час»
    Мухаммад Асад: видатний ісламський діяч. «Випереджаючи свій час»
  •  Мухаммад (Життєпис Пророка на основі найбільш ранніх джерел)
    Мухаммад (Життєпис Пророка на основі найбільш ранніх джерел)
  • Цілі шаріату (Макасід аш-шаріа)
    Цілі шаріату (Макасід аш-шаріа)
  • Сучасний підхід до Корану та Сунни. Під ред. Махмуда Аюба
    Сучасний підхід до Корану та Сунни
  • Іджтіхад та оновлення. Саїд Шаббар
    Іджтіхад та оновлення
  • Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі. Бенауда Бенсаїд
    Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі
Всі книги

Лінк на джерело: https://islam.in.ua/ua/novini-u-sviti/musulmanin-stav-krashchim-sportsmenom-bilorusi